Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS

Пошук :
Суперкубок — у харків’ян

У Харкові відбувся матч за Суперкубок із ватерполо. У вирішальному матчі зійшлися гранди українського водного поло, львівське «Динамо» та збірна Харківської області. У безкомпромісній боротьбі перемогу здобули слобожанці — 9 : 8.

Львівське «Динамо» є чинним чемпіоном України, а харків’яни в цьому сезоні вибороли Кубок України. Гра відбулася на водному майданчику басейну СК «Політех» НТУ-ХПІ столиці Слобожанщини. В першому періоді обидві команди зіграли обережно. Завдяки влучному кидку легіонера «динамівців» Марко Мартініча львів’яни повели в рахунку. А ось у другому періоді номінальні гості не в жарт розізлились. Спочатку слобожанці рахунок зрівняли, а згодом і вийшли вперед. 4 : 2 — після другого періоду. Харків’яни далі грали агресивно та надійно в обороні. А ось у «динамівців» нічого не клеїлось. Можливо, далася взнаки втома після єврокубкових матчів. Перевага слобожанців досягала трьох очок — 7 : 4. Як не намагався Олексій Шведов пожвавити гру львівської команди, харків’яни дуже грамотно оборонялись. У четвертій восьмихвилинці львів’яни зовсім не планували здаватися і скоротили відставання до мінімуму — 8 : 7. В останньому відрізку матчу суперники обмінялися голами, і збірна Харківської області, вигравши поєдинок із загальним рахунком 9 : 8, уперше в своїй історії завоювала Суперкубок України.