Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS

Пошук :
Переможна осінь

Матч із чехами для українців міг стати вирішальним у групі Ліги націй. Перемога чи нічия забезпечувала команді Шевченка перше місце у турнірній таблиці. Після виїзної нічиєї у дружньому матчі з італійцями очікування у вболівальників були чималі.

Після домашнього програшу від українців у збірній Чехії багато що змінилось. Тренер, гравці та навіть капітан. Отож, у Харкові від «червоно-синіх» можна було очікувати чого завгодно. До того ж після виїзної перемоги над словаками, хлопці Шильгавого повернулись до боротьби за першу сходинку в таблиці. В першому таймі «синьо-жовті» зіграли дуже жваво і змарнували кілька нагод відкрити рахунок. Два хороші моменти згаяв Яремчук, який був напрочуд активний. Чехи відповіли дальнім ударом Видри, з яким упорався П’ятов, і виходом один на один Янкто, який також не став проблемою для воротаря «Шахтаря». На останніх хвилинах першого тайму черговий постріл Малиновського став результативним. До речі, пас гравцеві «Генка» віддав саме Яремчук.

По перерві українці далі діяли у тому ж руслі. Стрімкі атаки та контроль м’яча. Чехи довгий час не могли прийти до тями. Однак у середині другого тайму гостям вдалося «закрити» українців на власній половині поля. Чехи пробивали по воротах, але П’ятов грав блискуче. Українці відповідали небезпечними контратаками. В одній Ярмоленко вже обіграв воротаря, але випустив м’яч за лінію поля. А в другій Циганков не зміг переграти Павленка. Після матчу, наставник українців Андрій Шевченко не приховував радості від перемоги. «Суперник тримався добре, але ми перевершили його у швидкості та перемогли заслужено. В першій грі забили чехам вирішальний м’яч на останніх хвилинах. Група не є простою для нас. Ми створюємо команду, рухаємося вперед. Для нашого сьогоднішнього рівня це гарні суперники. Я вдячний гравцям. Той напрям, який ми обрали, витримується. Змінюється на краще якість гри. Є й результат. Але ми поки що лише на половині шляху. Але загалом команда контролювала хід гри. Хотілося б, щоб ми додали в завершенні атак, адже, маючи такі шанси за рахунку 1 : 0, не треба доводити матч до нервового завершення. Ми мали вдосталь моментів, щоб забити вдруге, тоді було б значно легше. Адже можна пропустити після штрафного, кутового», — зазначив Шевченко.

Після цього матчу збірна України набрала 9 очок в 1-й групі дивізіону В Ліги націй і достроково посіла перше місце. Таким чином, наша команда зросла в класі й у наступному розіграші турніру зіграє в Лізі А. Також збірна України забезпечила собі участь у плей-оф за місце на Євро-2020, якщо не вдасться пробитися до фінальної частини турніру через класичний відбір.