Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS

Пошук :
Молодим дорогу

Збірна України з футболу зіграла, в рамках Ліги націй, матч у Словаччині.

«Синьо-жовті» в матчі, який уже нічого не вирішував для них, без шансів поступились словакам — 1 : 4. А у вівторок підопічні А. Шевченка розписали безгольову нічию на виїзді з турками.
Хто в старті
зі словаками?
   Виїзний поєдинок у Словаччині для збірної України турнірного значення не мав. Андрій Шевченко, скориставшись нагодою, зі старту випустив дебютантів та резервістів. Зокрема на вістрі атаки вийшов нападник «Маріуполя» Борячук. Впродовж першого тайму встиг дебютувати також екс-гравець «Карпат» Ігор Пластун. А ось чинний футболіст «зелено-білих» Мар’ян Швед залишився на лаві для запасних. У рамці воріт усі очікували побачити Луніна, але тренерський штаб довірив воротарю «Динамо» Денисові Бойку.
Що трапилось?
   Уже в дебюті поєдинку «синьо-жовті» пропустили. Альберт Русняк після розіграшу штрафного удару пробив точно у ближній кут воріт збірної України. Денис Бойко міг виручити, але зіграв невпевнено. Українці довго не могли отямитись. На 26-й хвилині словаки подвоїли перевагу. Юрай Куцка, отримавши передачу від Яна Грегуша, потужно пробив по центру воріт. Денис Бойко припустився жахливої помилки, і м’яч від його рук відскочив у сітку. Всі претензії до воротаря «Динамо», він зіграв дуже невпевнено. До перерви у «синьо-жовтих» практично нічого не виходило в атаці. У дебюті другого тайму, Євген Коноплянка, після передачі Караваєва, у чудовому стилі скоротив рахунок. Були надії, що «синьо-жовті» зможуть повернутись у гру. Але вже у наступній атаці словаки знову забили. Адам Зреляк замкнув простріл Альберта Русняка, переправивши м’яч у «шістку» воріт Бойка. Тут шансів у Дениса врятувати «синьо-жовтих» не було. А ще через п’ять хвилин справу до розгрому довів Роберт Мак. Футболіст ударом з-за меж штрафної вчетверте засмутив Бойка, 1 : 4. На такий розвиток подій мало хто очікував. До завершення матчу українці намагались скоротити відставання. Але в обороні словаки діяли дуже впевнено. Та навіть більше, на останніх хвилинах «синьо-білі» мали кілька нагод забити вп’яте. Отож, розгромна поразка «синьо-жовтих» — 1 : 4. Але цей матч уже нічого не вирішував для «синьо-жовтих». Українці виграли свою групу.
Слово тренеру
   За цю поразку команду Шевченка, певне, не варто критикувати. Сам наставник зазначив, що свідомо випустив на поле молодих футболістів. «У другому таймі команда змінилася, почала грати в інший футбол. Після перерви ми створили достатньо моментів і рахунок міг бути інший. Просто перед грою у нас вилетів форвард Яремчук. Буквально за кілька годин до матчу підійшов і сказав, що в нього проблеми зі спиною. Тому ми довірили місце в складі Борячуку. Потім вийшли Коваленко, Шапаренко, вони десь освіжили гру. Нові гравці? Ми сьогодні фактично задіяли 60 % молодіжної команди, було багато гравців з U-21. У них ще немає такого досвіду, а суперник був дуже мотивований. Незважаючи на це, я вважаю, що у другому таймі команда мобілізувалася та зіграла гідно. Щодо зміни тактики, то ми вирішили посилити гру на флангах. Взагалі, в конструкції нашої гри особливих змін не було. В обороні десь місцями у нас було менше гравців у середині поля», — прокоментував гру Андрій Шевченко.
Візит до Туреччини
   У вівторок «синьо-жовті» на виїзді зіграли принциповий матч зі збірною Туреччини. Принциповий, насамперед, тому, що турків тренує Мірча Луческу. Саме з його забаганок цю зустріч перенесли з Дніпра в Туреччину. Андрій Шевченко знову дав шанс молодим футболістам та дебютантам. Зокрема з перших хвилин на поле вийшли Шапаренко, Пластун. Каші вони не зіпсували. Однак у нападі у «синьо-жовтих» нічого не виходило. Турки також діяли беззубо. У підсумку — без голів, 0:0.