Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
Віктор БРОНЮК: «Щойно потепліє, почнемо знімати нові випуски «АлкоЛікбезу»

Віктор БРОНЮК: «Щойно потепліє, почнемо знімати нові випуски «АлкоЛікбезу»

Коли лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк виходить на сцену, проривається назовні і його виконавська харизма. Насамперед «ТІК» — це дотепність і драйв, але веселі та іскрометно-жартівливі пісні в репертуарі гурту помережані ліричними і щемливими композиціями. 1 березня «ТІК» виступить у Львові в клубі «Малевич» із концертом «Нове та найкраще». Прозвучать і свіжі хіти «Волошки», «Емочка», «АЛЬО-НА!», «Робот», і перевірені часом, як їх називають, «народні блокбастери» «Олені», «Вчителька», «Апрєль», «Прощайте, дівчата», «Свєта», «Сірожине пірожине», «Чоловіче щастя», «Не цілуй», «Гуляй, народ!», «Біла хмара, чорна хмара», «Люби ти Україну!» та інші.

— У чому, на Вашу думку, унікальність гурту «ТІК»?
   — Ми ніколи не розглядали себе з позиції унікальності. Завжди просто хотіли чесно робити свою роботу, щоб музика була жива, щира, справжня. Але якщо говорити про самобутність і свій особистий життєвий шлях, то у свій час гурт «ТІК» першим дав виклик неписаному закону українського шоу-бізнесу: не їхати до центру, в столицю, а робити свою улюблену справу у місті, де ти проживаєш. За майже 15-річну історію гурту багато молодих колективів у соціальних мережах або, просто підходячи на гастролях, запитували і запитують, як нам це вдалося, як це взагалі можна зробити? Я завжди відповідаю: «Нам це вдалося. Але не даю гарантії, що у вас теж вийде». Головне — просто вірити у свою справу і робити її щодня з любов’ю та щирими емоціями. І тоді успіх обов’язково прийде!
— У Вас був і є план розвитку групи чи це для Вас більше спонтанний процес?
   — На старті ми не могли нічого планувати, тому що для нас це все було новим і незвіданим. І якби на сьогодні десь був прописаний оптимальний план, думаю, що ним багато хто користувався б. Я не раз казав: якщо хочеш займатися музикою професійно, якщо вже йдеш працювати у шоу-бізнес, потрібно не забувати, що, так, є складова частина «шоу», але обов’язково має бути ще й бізнес-частина. Ну, а у світі бізнес-законів усе працює однаково. Як у будь-якому іншому бізнесі. Тому молодим виконавцям, можливо, варто перечитати підручники з економіки чи хоча б чітко зрозуміти, що вони хочуть мати на фініші, яка мета? Зібрати команду однодумців і впевнено починати рухатися, йдучи за своєю мрією й метою.
— Як оцінюєте рівень українського шоу-бізнесу? Наскільки він оригінальний, чи є багато вторинного, наслідувань?
   — Звісно, не можна сказати, що наш шоу-бізнес на 100 % унікальний, але він точно багатогранний. Якщо почати глибоко копати, все одно є 7 нот, і саме вдала їхня комбінація тими чи іншими авторами, виконавцями приводить до успіху. Хай би хто казав, що українського шоу-бізнесу взагалі немає, він є. І він цікавий. Можливо, працює у дещо іншому ракурсі, ніж світовий, але все ж ми маємо багато яскравих представників, самобутніх творчих одиниць, які постійно видають якісний музичний контент, який сьогодні вже знаний у всьому світі.
— Якщо читати відгуки про Вас Ваших друзів і дружини, то складається враження, що Ви дуже позитивна, добра, мудра людина. Погоджуєтеся?
— Якщо люди кажуть, то, може, є у цьому якесь зерно правди. Не знаю (усміхається. — Ред.). Я досить самокритичний. Але водночас не думаю, що комусь із нормальних, адекватних людей не хотілось би чути про себе щось позитивне. У цьому поганого нічого немає. Моє життєве правило незмінне: все, що я роблю в житті, роблю із позитивом і добром. Може, від цього часто страждаю. У березні мені буде 40 років — за ці роки було багато розчарувань, зокрема і в деяких людях. Але я радий з того, що у 40 років моє життєве кредо не змінилося — йти до людей з добром. Можливо, це залишилось ще з того дитячого мультика. Пам’ятаєте? Який вчить усміхатися один одному назустріч. От це справді варто робити! Принаймні світ від цього має бути добрішим. Я так думаю.
— Поділіться своїм досвідом виховання дітей. Чи повторюєте модель, за якою виховували Вас?
— Не можна повторювати модель, адже мене виховували в інший час, в іншому середовищі. У мене, наприклад, у тому віці, якого нині мої діти, було набагато більше обов’язків. Їх ця доля обійшла, адже у нас вдома немає господарства. А головні мої принципи виховання: говорити дітям правду, давати відповіді на всі запитання, які у них виникають. Для мене важливо, щоб вони комфортно почувалися у суспільстві, соціумі. Я одразу вирішив, що не хочу створювати дітям рафіновані умови і тим самим робити «ведмежу послугу». Так, можливо, сьогодні не завжди вони бачать світ тільки в яскравих барвах, але вони мають розуміти, що життя саме таке. Якщо я стану їм розповідати, що от дивіться, як усе класно, створювати їм середовище, де вони будуть центром і думатимуть, що все у світі крутиться навколо них, це нікого щасливим не зробить. Все одно рано чи пізно прийде час, коли вони зрозуміють, що є загальні правила, можливо, навіть відсутність правил і законів, і з цим доведеться зіткнутися самим, без тата й мами. Тому дуже важливо, щоб діти адекватно відчували себе у соціальному просторі, мали можливість реагувати на ті чи інші подразники і щоб у них був імунітет вистояти.
— Наскільки залежить від батьків те, якими виростуть їхні діти?
— Багато в чому залежить. Часто батьки починають втілювати власні амбіції у своїх дітях. Незаперечний факт: варто більше спілкуватися з дітьми і дослухатися до того, чого хочуть вони, а не ви. Так, їхні інтереси, мрії, бажання часто змінюються, але це нормально. Куди сумніше, коли вони починають жити бажаннями батьків. Я не раз ставав свідком, коли батьки починали націлювати дітей на якусь одну життєву стежку, а потім з’ясовувалося, що дитина все життя про зовсім інше мріяла, але боялася про це сказати, щоб не розчарувати і не засмутити батьків. І то часто трагедії й конфлікти: «Чому ж ти раніше не сказав? Я ж думала, тобі теж подобається…». У родині дуже важливе збереження діалогу і здорових стосунків. Щоб ніхто не втрачав дорогоцінний час на те, до чого не лежить душа і в чому можна загубити себе справжнього.
— Що Вас засмучує у житті і як долаєте такі стани?
— Чесно кажучи, особливо засмучує момент, коли ти розумієш, що ніяк не можеш вплинути на ситуацію. Це такий стан безпорадності у певних речах та ситуаціях, з якими стикається кожен. Але я все ж таки оптиміст, тому, опанувавши цей стан, розумію, що вихід десь є і в жодній ситуації і не потрібно панікувати чи впадати у розпач. Треба з усього робити висновки, збирати себе до купи і рухатися далі.
— Що найбільше сприкрює в житті країни?
— Засмучує, що ми дуже багато витрачаємо дорогоцінного часу на те, що не потрібне. А життя, час же спливає! На жаль, якісних змін у країні не так багато і можна дуже багато говорити, чому все відбувається саме так. Ми знову чекаємо, що нам хтось щось має дати, привезти, надати, виправити, покращити за нас. Але ж цього не буде! Бо ніхто нам нічого не винен. Тільки самі можемо взяти і зробити країну такою, якою хочемо її бачити. І починати кожен повинен із себе, своєї квартири, свого будинку, подвір’я, вулиці. Коли ти починаєш щось робити, бачиш результат. От у мене торік був випадок, коли я підмітав вулицю коло свого будинку. Проїжджав автомобіль, зупинився, і здивований водій запитав: «Ви що, самі вулицю підмітаєте?!» — А чому ні?! Що мені заважає біля себе підмести?! Я хочу, щоб біля мене не валялося сміття, недокурки, опале листя. Це ж нормально. У цьому нічого поганого немає! Але от ця ситуація дуже показова: люди ніби хочуть, щоб все було красиво, щоб їх оточував гарний, прибраний простір, але щось для цього робити ніхто нічого не хоче. От це і засмучує. Бо, людоньки, починаймо вже зі себе, з організації простору навколо! Якщо так буде робити кожен, ми побачимо позитивні, якісні зміни.
— Розкажіть про свої харчові звички-уподобання, а також про кулінарні здобутки…
— Я люблю куховарити, пригощати рідних і друзів чимось смачненьким і незвичним, тому тема кулінарії мені близька. Власне, саме тому я й запустив відеоблоги «Смачно з ВіБро» й «АлкоЛікбез» на своєму Youtube-каналі «ВіБро», де ділюся рецептами смачних страв, найдієвішими кулінарними лайфхаками і цікавинками про популярні алкогольні напої. Отримую дуже багато зворотної інформації. Підписники і глядачі вже діляться своїми рецептами, історіями й секретами. Зараз от щойно потепліє, почнемо знімати нові випуски «АлкоЛікбезу», в яких і далі будемо ознайомлювати з культурою споживання алкогольних напоїв, розповідати про цікаві алкогольні українські традиції і не тільки. Роботи є багато! Так що приєднуйтеся до мого каналу, нашого спілкування. Завжди готовий чимось цікавим і смачним поділитися!

Розмовляла Наталя ДУДКО

 

 Опубліковано : 27.02.19 | Переглядів : 3166

Читайте також:
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Січ.2020
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
 
Реклама