Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
Мер Львова у відрядженні... у Львові?

Мер Львова у відрядженні... у Львові?

Сесійне засідання Львівської міськради, крім усього іншого, ознаменувалось відсутністю міського голови. Мер Львова Андрій Садовий перебуває у відрядженні, тому й не бере участі у сесійному засіданні міської ради, — повідомив секретар ради Анатолій Забарило на запитання депутата від фракції ВО «Свобода» Маркіяна Лопачака. Депутати обурювались тим, що мера не видно на сесії, хоча його бачили у коридорі мерії та на виконанні Гімну під її стінами. «Ну, у відрядженні можна перебувати і у Львові», — невпевнено апелював Забарило.

Опісля Маркіян Лопачак подав депутатський запит про перевірку бюджету міста, який передбачений на відрядження міського голови, адресований прокурору Львівської області Юрію Квятківському та начальникові ГУ НП Валерію Середі. «Згідно з інструкцією про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженою наказом Мінфіну від 13.03.1998 року, службовим відрядженням вважається поїздка працівника за розпорядженням керівника органу державної влади, поїздка державного службовця за розпорядженням керівника державної служби, підприємства, установи, організації, що повністю утримується за рахунок державних коштів, на певний строк до іншого населеного пункту для виконання службового доручення поза місцем його постійної роботи, за наявності документів, що підтверджують зв’язок службового відрядження з основною діяльністю підприємства. На пленарному засіданні було надано інформацію, що міський голова перебуває у відрядженні. При цьому є численні покази очевидців про те, що в момент пленарного засідання ЛМР львівський міський голова перебуває в місті Львові, у приміщенні Львівської міської ради. Зважаючи на це, вимагаю вжити заходів для перевірки інформації щодо підстав та порядку розпорядження бюджетними коштами під час оформлення службових відряджень львівського міського голови та перевірити наявність фактів фіктивного оформлення службових відряджень та розпорядження бюджетними коштами на ці потреби», — наголосив пан Лопачак.
   Юрист Микола Климишин проаналізував «Ратуші» дивну ситуацію з «відрядженим» бургомістром: «В інструкції про службові відрядження, визначено, що відрядження обов’язково має бути в інший населений пункт, нехай навіть в село якесь біля Львова, а в межах Львова він не може бути у відрядженні. Це порушення. Але є така можливість: наприклад, він їде в Київ на понеділок-вівторок. Він видав наказ про те, що він у відрядженні, в понеділок зранку, а поїзд відбуває, скажімо, того ж дня о 23-й годині. Але відрядженням рахуються обидва дні — понеділок і вівторок. Тобто цілком легально — прийшов на роботу о 9-й годині, написав розпорядження про відрядження і пішов з роботи. Або, за бажанням,  забіг на роботу. Міг би, звичайно, й на сесію «забігти»... Це лише варіанти можливих ситуацій, а яке насправді там було видано розпорядження, не можу сказати», — прокоментував правник.

Світлана ПАВЛИШИН

 Опубліковано : 13.03.19 | Переглядів : 2397

Читайте також:
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Чер.2020
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
 
Реклама