Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
Олег Синютка: піти з усмішкою!

Олег Синютка: піти з усмішкою!

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка заявив, що іде у відставку. Про свою відставку губернатор сказав у понеділок, 22 квітня, під час апаратної наради. «Я залишаю посаду голови обласної державної адміністрації, але я залишаюсь зі Львівщиною та Львовом. Я залишаюся з нашими людьми, чию підтримку ми маємо сьогодні», — заявив Олег Синютка. Також він подякував мешканцям Львівської області, бо вони на виборах «проявили себе як справжні патріоти», наголосивши, що результат виборів на Львівщині — це результат системної 4-річної професійної роботи багатьох людей. Олег Синютка подякував своїм колегам за співпрацю та закликав продовжувати розпочаті його командою справи. «Головне — не втратити країну. І я на всі 100 % переконаний, що все ще буде Україна», — наголосив він.

До слова, рішення обласного очільника було доволі прогнозованим. Адже ще всередині квітня він заявляв про те, що не має наміру залишатися на своїй посаді в разі програшу чинного Президента Петра Порошенка. Зазначимо, Львівську ОДА Олег Синютка очолював рекордно довго — із грудня 2014 року.
«Ратуша» поцікавилась у міських та обласних обранців, що вони думають про відставку Олега Синютки та чи вплине ця подія на ситуацію з вивезенням львівського сміття, яким нині «опікується» ЛОДА.
   Ігор ТЕЛІШЕВСЬКИЙ, депутат Львівської міської ради:
   «Олег Михайлович зробив справді дуже багато для Львівської області. Він один із тих губернаторів, які справді працювали, працювали на благо Львова та Львівщини. Тому насправді йому велика подяка. Що буде далі і як розвиватиметься ситуація з вивезенням львівського сміття? Це питання треба ставити міському голові Львова. Як депутат, можу сказати, що міський голова до сьогодні не запропонував варіанти вирішення сміттєвої проблеми і не зібрав нас, щоб спільно проговорити це питання. Тому маю побоювання, що міський голова в липні надалі не зможе вивозити наші відходи і проситиме про це Львівську ОДА. Не знаю, хто буде наступним губернатором, але він повинен якнайшвидше змусити міського голову Львова шукати варіанти, щоб вивозити сміття самотужки. Адже це не є прерогатива керівника області. Але наш міський голова нині переважно заклопотаний політикою, а не господаркою, що дуже прикро».
   Валерій ВЕРЕМЧУК, депутат Львівської міської ради:
   «Мені особисто шкода, що Олег Михайлович подав у відставку. Я справді вважаю, що це ефективний менеджер, який дуже багато зробив правильних та якісних речей для Львівської області. Від доріг — до допомоги з вивезенням сміття з міста Львова. Щодо подальшої політики Львівської ОДА по ТПВ, ми знаємо, що угода з вивезення ТПВ зі Львова завершиться в кінці червня. З 1 липня місто має самотужки забезпечити вивезення відходів. Я вже не раз порушував це питання на пленарних засіданнях сесії та звертався до міського голови Львова Андрія Садового, щоб відійшли від політичних з’ясувань стосунків та перейшли до налагодження, перейняття досвіду, щоб міські чиновники укладали угоди з місцевими радами, які приймають нині львівське сміття (а це близько 20 полігонів). На жаль, міський голова відтягував це питання до виборів, хоч немає сенсу це політизувати, сміття буде незалежно від виборів, його треба вивозити щодня. Вже на найближчому засіданні я знову буду звертатись до Андрія Садового, щоб підписати угоди з міськими та сільськими радами, щоб співпрацювати з полігонами. Адже це завдання і відповідальність міських чиновників — забезпечити комфортний,  чистий Львів. Гроші депутати під це зарезервували, тому будемо вимагати, щоб вони виконували свою роботу».
   Всеволод БІЛАС, депутат Львівської обласної ради:
   «Святе місце пустим не буває, як то кажуть, це по-перше. По-друге, ця відставка Олега Синютки є прогнозована та логічна. Адже Олег Михайлович працював при Президенті, який довірив йому цю посаду. Як на мене, Олег Синютка працював дуже добре і правильно. Звісно, у всіх бувають помилки, але все-таки його робота була результативна. Те, що він тепер іде, він зробив це скоріше і публічно, це є його рішення та позиція на підтримку чинному Президенту. Які наслідки для області? Голови адміністрацій змінюються постійно. Сьогодні важко вгадувати, хто прийде натомість. Проте свій вклад у розвиток Львівщини Олег Синютка зробив: не наслідив, а залишив слід».

Уляна ДЕПУТОВИЧ

 Опубліковано : 24.04.19 | Переглядів : 2746

Читайте також:
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Тра.2020
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
Реклама