Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
Практикувальники Фалунь Дафа привітали жителів Львова з Днем міста

Практикувальники Фалунь Дафа привітали жителів Львова з Днем міста

3-5 травня у Львові — саме під час святкувань дня міста — на проспекті Свободи проходив незвичайний захід. Під спокійну музику люди в жовтих куртках виконували плавні вправи східної гімнастики Фалунь Дафа (інша назва Фалуньгун).

«Хоча це вчення прийшло з Китаю, воно близьке й доступне людям у всьому світі. Плавні вправи очищують організм, а поліпшення свого характеру згідно з головним принципом Фалуньгун — чесність, доброта, терпіння — допомагає будь-якій людині знайти гармонію й умиротворення», — розповідає Ірина з Чернігова, одна з учасників акції. За її словами, завдяки Фалунь Дафа вона змогла вилікуватися від багатьох недуг, зокрема й від проблем зі щитоподібною залозою.
   «Ми б хотіли привітати львів’ян із Днем міста й подарувати найцінніше, що маємо: можливість бути здоровими, знайти спокій у душі та внутрішню гармонію. Усе це дає Фалунь Дафа абсолютно безкоштовно», — зазначила Людмила, учасниця заходу з Хмельницької області.
   В основі Фалунь Дафа лежить підвищення духовного рівня людини відповідно до принципів «Істина — Доброта — Терпіння». Вдосконалюючись за Фалуньгун, людина в повсякденному житті позбувається шкідливих звичок і підвищує свою моральність. П’ять комплексів вправи Фалунь Дафа прості й підходять людям будь-якого віку. http://www.falundafa.org/  http://fofg.in.ua/
   Уперше оприлюднив Фалуньгун Майстер Лі Хунчжи, провівши з 1992 по 1994 рік низку лекцій у китайських містах на запрошення цігунських товариств. Нині Фалуньгун практикують більш ніж у 100 країнах світу. Практика Фалуньгун здобула понад 3000 нагород від урядів і міжнародних організацій різних країн. Майстра Лі Хунчжи двічі висували на здобуття Нобелівської премії миру.
   Водночас, у себе на батьківщині, в Китаї, Фалуньгун зазнає жорстоких переслідувань з боку керівного режиму. 20 років тому колишній генсек компартії Китаю почав репресії через страх втратити контроль над масами, бо Фалуньгун стало займатися більше людей, ніж було членів компартії на той час. «Людей почали без суду і слідства запроторювати до в’язниць, де жорстоко катували. Багатьох замучили до смерті», — каже Дмитро, учасник акції з Костянтинівки (Донецька область).
   На заході прихильники Фалуньгун збирали підписи проти репресій своїх однодумців у КНР. Багато львів’ян засудили жорстокі переслідування прихильників вчення в Китаї.
   80-літній дідусь Григорій сказав, що про злочини комуністичного режиму знає не з чуток — сам відбув у Сибіру 10 років заслання лише через те, що його брат вступив до УПА. Він зазначив: цей режим заподіяв багато лиха, намагаючись винищити українську націю, українську мову. Чоловік засудив репресії, які сьогодні чинить комуністичний режим проти практикувальників Фалуньгун, підписав позов до суду на Цзян Цземіна.
   Оксана, багатодітна мама, авторка екологічних проектів, почувши про репресії в Китаї, засудила їх. За її словами, кожен має право на свободу релігії та свободу віросповідання:  «Усе-таки ми —  люди. І ми повинні любити один одного, допомагати один одному, шанувати один одного — це є головна ціль».
   Багато людей висловлювали слова підтримки учасникам акції і цікавилися, де проходять заняття у Львові.
   Детальніша інформація за номером: 093-207-44-71, Вадим

 Опубліковано : 07.05.19 | Переглядів : 2495

Читайте також:
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Тра.2020
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
Реклама