Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
Квантовий стрибок твого бізнесу

Квантовий стрибок твого бізнесу

У Львові 3 липня запускають унікальну спільноту «Board» для підприємців, які хочуть розвиватись та вийти на новий рівень у своєму бізнесі. Організатори переконані, майбутні учасники «Board-у» просто приречені на зростання і круті результати. Але потрапити туди буде непросто…

Як зробити прорив у бізнесі, використовуючи досвід і компетенцію експертів та успішних підприємців, у чому головна цінність спільноти «Board» і чому до неї потраплять лише найкращі — нам розповів Роман Хрістін, співзасновник «Board» у Львові.
 Розкажи про «Board». Знаю, що проєкт вже функціонує у різних містах України. Це якийсь новий бізнес-клуб?
— «Board» з’явився вперше у Києві. Я знайомий із Петром Синегубом, який разом з Андрієм Длігечем та Іриною Берющевою вирішили об’єднувати підприємців, менторів і крутих людей у закриті спільноти. Наразі проєкт представлений у Києві, Харкові, Миколаєві та Дніпрі. А незабаром ми запускаємо його у Львові. «Board» — це не бізнес-клуб, це спільнота. У Львові є багато бізнес-клубів, усі вони є класні, і їхня суть в об’єднанні людей. Якщо проаналізувати будь-який бізнес-клуб, люди там об’єднуються для фану, за рахунок цього отримують спілкування та нетворкінг, і там народжуються якісь точки росту. А ще у бізнес-клубах є формат: «Peer-to-Peer», і ми у «Board-і» ставимо акцент саме на цьому форматі.
— Що таке «Peer-to-Peer» і який це у Вас матиме вигляд?
— У нашій спільноті підприємці поділятимуться на три рівні: 1-й — до 2,8 мільйона гривень оберту на рік, 2-й  рівень — до 28 мільйонів, 3-й рівень — понад 28 мільйонів грн на рік. Ми формуємо з учасників «борди» — закриті групи — на кожному рівні. Збирається група з 12-16 людей із різних бізнесів, різних ніш, усі приблизно одного рівня доходів та проблем. Кожного разу на «борді» є модератор, це буду або я, або наші ментори. Модератор встановлює правила. Спочатку кожен відрекомендовується і розповідає про себе, потім кожен висвітлює свою проблему у бізнесі, модератор їх записує. Далі всі ці проблеми виставляють на голосування, і та, яка набере найбільше голосів, буде обговорюватись на «борді». Обирається найболючіша проблема. Потім кожен учасник задає автору проблеми додаткові питання, щоб знайти корінь та вектори вирішення. Далі всі дають зворотний зв’язок, як інші підприємці вирішували б цю проблему, або як вони вже це зробили. В результаті людина отримує колосальну цінність для себе і наприкінці «борду» просто робить квантовий стрибок у своєму бізнесі. Ми за рахунок свого ж обміну досвідом, такого собі взаємного менторства, дуже швидко можемо рости. Тому це найбільша цінність з того, що ми будемо робити на цьому проекті. І ми хочемо дати таку можливість кожному підприємцеві, який справді відкритий та розуміє, що хоче розвиватись разом із нами.
— А як стати учасником проєкту? Це зможе зробити кожен охочий?
— У нас немає цілі зібрати 200-500 людей. У нас є лише 50 місць і участь братимуть тільки обрані. В цьому є ще більша цінність. Адже ми відбираємо учасників за життєвою позицією, за цінностями, за тим, як ти поводишся, за твоєю діловою репутацією… За важливими речами, наскільки твій соціальний капітал є розвинений і наскільки ти корисний для людей. Не просто, що у тебе є бізнес, є гроші, і ти хочеш вступити у нашу спільноту. Ми всі об’єднані цінностями, бо ми їх транслюємо абсолютно на все.
— Тобто мати бізнес не досить? Як відбувається процедура відбору?
— Не досить. Спочатку всіх охочих запрошують на тестовий «борд». Це можливість людину відчути, поспостерігати, як вона поводиться, на її рівень розвитку, проблем, на її цінності. Виходячи з тестового «борду», ми вирішуємо, кого можемо далі пропускати. Далі у нас етап інтерв’ю з засновниками проекту. Коли підприємець проходить ці етапи, він потрапляє до нас як учасник клубу. Всім учасникам пропонують щомісяця різні події: це може бути ранок із ментором, company visit, Board Weekend-и і обов’язково «борд», про який ми говорили вище.  Найкрутіше те, що всі події в інших містах відкриті для учасників спільноти. Основна наша ціль — об’єднати всі міста країни!
— Як взагалі виникла ідея запустити «Board» у Львові? Коли стартуєте?
— Моя особиста місія — залишити якийсь слід після себе, вклад у розвиток нашої країни, у розвиток певних ніш і людей. Хочеться покращити життя людям, їхній добробут і щоб все у них було круто. Я для себе вирішив нести максимальну користь, і тому всі мої проєкти з цим пов’язані. Важливо не робити поспішних висновків, мовляв, поїду у штати, тут немає чого робити, а можна стати частиною якихось глобальних змін. Я розумію рівень Львова, його прогресу і які тут круті люди. Але кожен сам порпається у своїй пісочниці, стає на свої граблі. І дуже круто — їх об’єднати, за це я і взявся.  Відкриття спільноти заплановано у нас на 3 липня. Ми запросимо всіх своїх друзів, підприємців, зробимо круті майстер-класи, крутий контент. Хочемо цього дня презентувати спільноту менторів та наставників «Board», щоб усі дізнались, що на них чекатиме. Тож якщо ви підприємець, запрошую вас на цю подію!

Розмовляла Уляна ДЕПУТОВИЧ

 Опубліковано : 20.06.19 | Переглядів : 6467

Читайте також:
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Лип.2020
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
 
Реклама