Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
Влучний “Постріл у мрію”
Влучний “Постріл у мрію”

Щоб мрії й бажання здійснилися, їх треба “матеріалізувати” — скажімо, втілити в арт-об’єктах, переконані молоді львівські мисткині Ольга Кравченко та Ольга Пильник, які представили в галереї “Зелена канапа” “Провокацію мрій”.

За словами керамістки Ольги Пильник, деякі роботи вже “спрацювали” — мрії здійснилися, окрім того, авторка реалізувала в проекті свої творчі мрії — використала нові матеріали, з якими прагне працювати й далі.
Як розповіла “Ратуші” живописець Ольга Кравченко, перша назва виставки — “Хочу!” (з наміром  розкрити свої бажання і зацікавити людей, посприяти здійсненню їхніх бажань) — плавно перейшла в “Провокацію мрій” (з бажанням спровокувати мрії людей, підштовхнути цілеспрямовано їх реалізовувати).
Більшість “матеріалізованих” на виставці мрій — звичні й близькі всім людям — мрія про дім, про доброго друга, про принца й принцесу, про одруження, про дітей, про багатство... Ольга Пильник додає мрію про моду й мрію про гламур і створює “Трон бажань” зі стилізованих “дитячих” кубиків. Ольга Кравченко актуалізує “дитячу” мрію про ровер, а водночас пропонує для певності зробити “Постріл у мрію”.
Концептуально виставку “цементують” “Вівця, що заблукала серед своїх мрій” Ольги Пильник та “Гра в життя” Ольги Кравченко — за словами художниці, лабіринт, який символізує життя людини, яка іде до мрії, і чи не все залежить від примхи випадку, від чисел, що випали на гральному кубику...  
“Можна зліпити мрію з прадавньої біблійної глини, розписувати земляною фарбою і з’єднувати із живою стихією вогню, як скульптор і кераміст Ольга Пильник. Або вирізьбити ковчег у дереві, відшліфувати крейдяний левкас, покрити тонким листочком золота, як живописець Ольга Кравченко. Це вже схоже на магію. Та це і є магія. Ремесло, що передається тисячоліттями”, — зазначено в анотації до виставки.
На відкритті художниці пропонували загадувати бажання між двома Олями, частуватися цукерками з “інструкціями”, як здійснити мрію, а також пообіцяли, що такий проект надалі представлятимуть щороку, 13 жовтня.
Мрії й бажання здійснюються — і важливо, щоб здійснилися саме так, як ми й уявляли. На шляху реалізації мрії можливі всілякі пастки, тому важливо не заблукати серед своїх мрій, застерігає Ольга Пильник. І бажано, щоб мрії здійснювалися не всі відразу, а по черзі, додає з досвіду Ольга Кравченко.

Наталя ДУДКО, фото автора
 Опубліковано : 13.10.10 | Переглядів : 1673

Читайте також:
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Чер.2020
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
 
Реклама