Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
Дивна реконструкція «Рукавички»
Дивна реконструкція «Рукавички» 
На місці супермаркету на Шота Руставелі постане 5-поверховий торговий центр з апарт-готелем та підземним паркінгом
Будівлю навпроти Стрийського ринку, де наразі розташований супермаркет «Рукавичка», планують «відреконструювати» до 5-ти поверхів.
 Відповідне рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на реконструкцію з розширенням гр. Бадяком С. Б. будівлі магазину під літерою «А-1» на вул. Шота Руставелі, 40 за рахунок прибудови та надбудови з влаштуванням вбудованих об’єктів торгівлі та громадського обслуговування, апарт-готелю у верхніх поверхах та підземного паркінгу» ухвалив виконавчий комітет Львівської міськради на засіданні 
9 серпня. 
   Як передає «Львівський портал», затвердивши ці містобудівні умови й обмеження, виконком погодив реконструкцію будівлі супермаркету «Рукавичка», що на вулиці Шота Руставелі, 40. Утім, фактично на ній добудують ще чотири поверхи, і тут з’явиться 5-поверховий готель із підземним паркінгом, у нижньому поверсі якого облаштують магазини та об’єкти громадського призначення. Виконком дозволив забудувати земельну ділянку на 73%, а також встановив, що висота майбутнього готелю не повинна перевищувати 18 м. 
   Як зазначила у коментарі «Ратуші» правозахисниця та громадська активістка Олеся Дацко, до цього рішення виконкому є чимало питань. «Вони не мають права погоджувати жодних містобудівних умов та обмежень для районів, щодо яких нема або плану зонування, або детального плану. В цьому разі нема ані першого, ані другого, тому ніхто не знає, які обмеження існують. У нас досі не розроблено і не затверджено історико-архітектурний опорний план. Щоб погоджувати такі містобудівні умови, він повинен бути, бо визначає місця розташування пам’яток, їхні охоронні зони тощо. Тільки коли такий план є, можна встановити, чи дозволені певні роботи у цій зоні, чи є там пам’ятки, чи нема, — каже правозахисниця. — Довкола цієї будівлі є сецесійні пам’ятки початку ХХ століття, вони мають охоронні зони, і як роботи, які там вестимуть, вплинуть на ці пам’ятки, ніхто зараз прогнозувати не може». 
   Крім того, як зазначила Олеся Дацко, якщо ми говоримо про підземний паркінг, ідеться явно не про реконструкцію. «Очевидно, що все знесуть, вириють котлован у центрі міста. Там збирається вода, дуже складна геологічна ситуація, і хто відповідатиме за те, що цей район не попливе? — додала Олеся Дацко. — Це є повна безвідповідальність. І приклад невиконання закону в прямому розумінні цього слова».
Уляна ДЕПУТОВИЧ

 Опубліковано : 15.08.19 | Переглядів : 7912

Читайте також:
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Сер.2020
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
 
Реклама