Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
ЗЕЛЕНА КАПІТУЛЯЦІЯ, або Капкан обману

ЗЕЛЕНА КАПІТУЛЯЦІЯ, або Капкан обману

Отже, спробуймо бути максимально відвертими: починаючи від 7 вересня (Дня воєнної розвідки України) ми можемо почати відлік поступової капітуляції України в п’ятирічному протистоянні з жорстоким агресором — Російською Федерацією, яку наразі очолює Володимир Путін. Бо «Україна не кидає своїх» — це дуже правильно. Неправильно — розраховуватись за це незалежністю, суверенітетом і  демонтажем міжнародної підтримки власної держави…Пророцтво, яке всі знали!

   Тепер пророча цитата: «Як ви думаєте, чи піде Зеленський на всі ті умови перемир’я, які продиктує тоді вже легітимному президенту Путін? Можливо, маленький Зеленський кричатиме на маленького Путіна, як робив це в Мінську Порошенко, обстоюючи інтереси великої України? Можете не відповідати. Я знаю і так. Згодом буде Крим — Росії, автономія для Донбасу, друга державна мова і, припускаю, введення в ККУ статті «судове переслідування для бійців добрбатів за військові злочини проти мирного населення». Чи сприйме Захід України і український Схід, що нині воює за її суверенітет, ТАКІ домовленості і компроміси? Звичайно — НІ. А це, дорогі краяни, ВІЙНА! Справжня, кривава, громадянська і ДУЖЕ НАДОВГО! Путін врахує всі помилки 2014-го, розіб’є Україну на анклави, і збройно підтримуватиме ЛЕГІТИМНО ОБРАНОГО ПреЗЕдента у боротьбі з бунтівними регіонами! На бік окупантів і, перепрошую, ЛЕГІТИМНОГО уряду тут же стануть десятки і сотні тисяч тих мешканців наших країв, які донині сумують за СРСР, і тих істот, хто й після тисяч жертв шкодує, що Путін не ввів війська саме в їхню область! Кажете, таких мало? Гм… Ви справді ТАК думаєте?!  Для мене яскравим сигналом ПІДІГРУВАННЯ Росії Зеленському стане масове повернення Україні наших полонених військовослужбовців, а також моряків, заарештованих у Керченській затоці.  Відверто кажучи, не знаю, ЩО САМЕ може пообіцяти за це нашим ворогам Зеленський, але варіантів не так і багато. Як сказав політолог Віталій Портников: «Ми навіть не помітимо, як почнемо розмовляти з тими, хто ще вчора в нас стріляв». Перше — це визнання Криму російським. Друге — Україна НЕ НАПОЛЯГАТИМЕ на продовженні щодо Росії санкцій. За такий подарунок Путін готовий навіть буде припинити стрілянину на Донбасі і, накинувши на нього ярмо «автономії», «дозволить» Україні відбудовувати ці території власним коштом. Таким чином, Зе може виконати одразу два пункти: припинення війни і повернення полонених. Це — відверта капітуляція..». Ці слова на власній сторінці у фейсбуку я написав ще в березні 2019 року, коли Володимира Зеленського НЕ БУЛО ОБРАНО ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ! Але те, що буде САМЕ ТАК, — було зрозуміло вже тоді… Тим, хто бажав бачити очевидне.

Обмін невинних на винних

   Тепер з’ясуймо, кого ми на кого поміняли. Отже, Україна отримала 24 «керченських моряків», яких Росія і так мала нам повернути згідно з рішенням Міжнародного суду, а разом із ними Олега Сенцова, якому РФ «вигадала» терористичну справу, Олександра Кольченка, котрого взяли в Криму за надуманими звинуваченнями, Євгена Панова, який сам навіщось теж поїхав у Крим, 19-річного Павла Гриба, що наговорив зайвого своїй дівчині, Романа Сущенка, який поїхав до родичів в РФ і був визнаний «шпигуном», «луганського підпільника» Олексія Сизоновича, Едема Бекірова, звинувачення проти якого теж висмоктали з пальця, Миколу Карпюка, визволенням якого займався Рабінович, Станіслава Клиха, якого Росія в Чечні довела до божевілля, бо, як розповів журналістам виданий Карпюк: «Клих не зміг пережити чеченських тортур. Він неадекватний і дуже агресивний. Те, що він пережив, я не хочу навіть ворогам. Його підвішували за соски до стіни і тримали так, поки соски не рвалися самі по собі. Йому били струмом по статевих органах, молотком ламали ребра, душили пакетом, підвішували ластівкою до стіни, ґвалтували його різними предметами. Цілий рік Станіслав спав у підвалі без ліжка, просто на землі роздягнений у позі собаки… Уже на перших судах Стас був неадекватний. Він вимагав, щоб йому замінили його адвоката на Стаса Михайлова…». ЦІ в’язні не вбили ЖОДНОЇ людини! Ні в кого не стріляли і нікого не підривали!

   Навзамін за випадково наловлених путінськими людоловами бранців, у країну, яка веде проти України бойові дії, повернули 35 зрадників, убивць, диверсантів, шпигунів, серед яких,  окрім головреда «РИА Новости-Украина» Кирила Вишинського й «зенітника ДНР» та фігуранта справи по MH17 Володимира Цемаха та декількох сєпарів, які воювали і шпигували проти України, є й такі непересічні особистості:

   Віктор Агєєв (громадянин РФ) — колишній військовослужбовець, який проживав в Алтайському краї. Воював в «армії» самопроголошеної «Луганської народної республіки». У червні 2017 року потрапив у полон в районі села Жолобок — українські силовики тоді повідомляли, що взяли в полон кадрового російського військового.

   Олена Бобова — одеситка, учасниця подій 2 травня. Затримана у 2017 році за звинуваченням у шпигунстві та вербуванні військовослужбовців на користь Росії.

   Олександр Валехідіс — влітку 2014 року був затриманий у Львові за звинуваченням в шпигунстві.

   Андрій Васьковський — працівник СБУ, якого затримали у 2018 році за шпигунство на користь Росії. За даними медіа — його зловили, коли він фотографував таємні документи.

   Станіслав Єжов — колишній особистий перекладач Володимира Гройсмана. Працював на зустрічах експрем’єра з провідними світовими лідерами. За інформацією СБУ, тлумача завербували російські спецслужби, коли він працював в одному з посольств України. Єжова звинувачують у передаванні російським спецслужбам матеріали про зустрічі прем’єр-міністра.

   Ігор Кімаковський (громадянин РФ) — уродженець Підмосков’я, в червні 2015 року, прямуючи на відпочинок на Азовське море, помилково виїхав на український блокпост і пред’явив посвідчення снайпера ДНР. СБУ називає Кімаковського «агентом ФСБ».

   Ольга Коваліс — за версією СБУ, шпигунка, «яка збирала військову інформацію для ДНР». Вона, за даними СБУ, формувала мережу інформаторів і корегувальників на українській території.

   Дмитро Кореновський — житель Миколаєва. Затриманий улітку 2018 року і засуджений за шпигунство.

   Сергій Лазарєв  — полковник військово-повітряних сил України. За даними контррозвідки, три роки вів промислове шпигунство на користь Росії. В одному з інтерв’ю розповідав, що сам намагався стати агентом РФ.

   Юрій Ломако — капітан 1-го рангу Військово-морських сил ЗСУ. За даними слідства, завербований Росією у Криму, шпигував в Очакові.

   Юлія Просолова — її обвинувачують у вбивстві полковника СБУ Хараберюша в Маріуполі. Визнала провину і засуджена на 12 років.

   Олександр Ракушин — офіцер запасу Збройних сил України, якого звинуватили у роботі на спецслужби РФ. За даними слідства, завербований ФСБ у 2017 році на зустрічі випускників Ленінградського вищого військово-політичного училища, після чого збирав інформацію про українське озброєння та намагався вербувати співробітників СБУ.

   Антоніна Родіонова — колишня діловод Нацгвардії України. Передавала дані до Росії. Визнала провину й отримала 4 роки в’язниці.

   Павло Черних (громадянин РФ) — за даними СБУ, шпигун, «який збирав військову інформацію для ДНР»: формував мережу інформаторів і коригувальників на українській території.

   Цей обмін хтось насмілиться назвати РІВНОЦІННИМ?!!

ЗЕобмінник для отримання політичного зиску

   Тобто що, власне, зробила Україна фальшивого миротворця Зеленського? Вона підіграла Путіну, зливши Міжнародний суд з морського права — якби завдяки рішенню Міжнародного суду ми домоглися закриття портів для Росії, а також зняття блокади наших морських портів, то Росія отримала б урок назавжди: українські кораблі атакувати безкарно вилізе боком. Окрім того, офіційна українська особа зобов’язалася перед агресором, що моряки після звільнення будуть виконувати КПК агресора. «Зелена» Україна віддала своєму поневолювачу Цемаха — ключового свідка у справі малайзійського «Боїнга». Завтра він заявить, що всі покази з нього укропи вибили катуваннями — і в жодні Нідерланди ніхто цю жертву «бандерівських злочинів» уже не відпустить. Ви не забули, що  Володимир Цемах не тільки був причетним до формування терористичної групи, а й свого часу керував підрозділом протиповітряної оборони бойовиків «ДНР» у місті Сніжному. Вже після його затримання журналісти видання «Настоящее время» знайшли архівне відео за 2015 рік, на якому Цемах обмовився російським пропагандистам, що ховав той самий «БУК» і бачив, звідки він стартував. Звісно, слово «БУК» пропагандисти з РФ намагалися «запІкати» проте контекст усього речення не залишав сумнівів, що йшлося про той самий російський ЗРК «БУК», який збив рейс MH17. Швидке рішення суду про звільнення Цемаха з-під варти під «особисте зобов’язання», ще й без носіння електронного  браслета, — є стовідсотково політичним рішенням ЗЕобмінника для отримання політичного зиску. Незайвим буде нагадати, що російські спецпризначенці ГРУ Євген Єрофєєв та Олександр Александров, яких Україна обміняла на Надію Савченко, нині вже мертві. Про це в ефірі програми «ТСН.Тиждень» сказав журналіст Андрій Цаплієнко. У середу, 11 вересня, донька Володимира Цемаха опублікувала в “російській мережі “ВКонтактє” фото разом із батьком і повідомила, що вони повертаються в “ДНР”.

Чи отримуватиме вдова «героя» «Мотороли»

державну пенсію?

   Яким чином Росії, що офіційно не є учасником військового конфлікту в Україні, передали російських військових, не зрозуміло, але на це ще можна закрити очі. Та шоковані юристи взагалі не знають, як обґрунтувати те, що РФ передали ще й 22 громадян України, які скоїли злочини на території України! Бо формулювання, яке вигадали для цього випадку, мовляв, «усі українські передані громадяни добровільно підписували згоду на полишення території України з подальшими підставами про позбавлення громадянства», — поза межею здорового глузду.

   У Росії, в анексованому Криму та у самопроголошених «республіках» на Донбасі сьогодні залишаються понад 300 полонених українців (двоє бійців 3-го полку спецпризначення ЗСУ Олександр Коріньков і Сергій Глондар у неволі вже більше як чотири роки). Завтра Путін і К0 в Криму чи РФ наловить у десять разів більше таких самих невинних жертв для подальшого обміну — адже як показав експеримент — це СПРАЦЬОВУЄ! Рано чи пізно затримані українськими силовиками терористи і колаборанти ЗАКІНЧАТЬСЯ.

   Питання: на що будемо міняти цих нових заручників? Віддамо Запорізьку область? Чи пустимо воду в Крим, який, до речі, нам ніхто і не планує віддавати? Проковтнемо федералізацію? Чи автономію для «загадочного народа Донбасса»?  Чи, може, хтось вірить, що Кремль покаявся і вирішив ПРОСТО ТАК закінчити війну? А 14 тисяч убитих, а десятки тисяч покалічених і поранених, а мільйони вимушених переселенців? Розпороті животи, відрізані голови, застрілені Моторолою полонені українські «кіборги»?! Чи, може, тепер будемо платити вдові «Мотороли» державну пенсію, як «вдові героя», а вбивства «Гіві» й Захарченка будемо розслідувати як «теракти»?!! Питання, яке нині вже не видається таким неймовірним: а чи виплачуватимуть бойовикам, які стали інвалідами внаслідок бойових дій в АТО, пенсію? Спитайте хто-небудь у Вови… Між іншим, геть забув: а хто буде відновлювати доведений до нуля Донбас?!!

   Терорист перестає бути терористом тільки тоді, коли його карають: збройним опором, санкціями, міжнародним судом чи конфіскацією майна. Якщо ж ти задовольнив його вимоги раз — він прийде знову. Просто зросте перелік вимог і жорстокість шантажиста, з якою він каратиме тих, хто насмілиться казати «Ні», чи торгуватиметься про умови спокою. І цей шлях йому вказав саме цей боягузливо-нерівнозначний обмін

Синдром Стокгольмської ЗЕжертви 

   Зеленський має стійко вироблений синдром Стокгольмської жертви — він настільки боїться і запобігає перед Путіном-терористом, що навіть не помічає цього приниження. В  світобаченні випадкового президента — це зовсім не приниження, а тонка дипломатична гра, розрахована на миттєвий результат. Капітуляцію подаватимуть як низку маленьких перемог! Швидкість проведення обміну і судових рішень можна пояснити лише тим, що президент Володимир Зеленський бажає за будь-яку ціну продемонструвати світу й самому собі свою спроможність звільнити заручників, тому йде на поступки і швидкі необдумані кроки. Зважати на попередження про небезпеку, думати й аналізувати сьогодні — це не «прикольно»! Ніхто нікому «нічого нє должен»... Йому і його оточенню начхати на сакральні жертви і необхідність перемоги у цій війні — для більшості з них (як і для їхнього електорату) ця кривава масакра є явищем абсолютно незрозумілим і чужим. Ви хіба не помітили: донедавна прихильники ЗЕ ВЗАГАЛІ не звертали увагу на звільнених у часи Порошенка полонених (а їх було за 5 років визволено аж 3 тисячі 244 людини!!!), а тепер усіляко імітують радість від повернення АЖ 35 осіб! Чому? Відповідь очевидна: треба усьому світу показати, ЯК УМІЛО і головне — НЕ ЗВАЖАЮЧИ НА ЦІНУ ПИТАННЯ їхній Вова «добазарився» з поки що не їхнім Вовою!!! До речі, щодо ціни — особисто ніхто з ЗЕлекторату нічого платити наміру ніколи не мав… Чи надовго вистачить цієї награної і фальшивої  радості в людей, які страшенно «втомились від війни», а головним чинником цієї втоми став страх, що і їх можуть мобілізувати чи якимось чином до неї залучити?

   Дорогою з України в Малоросію цей ексшоумен і його «95-й Квартал» навіть не звертає уваги на те, що «здає» ворогові речі, які ще вчора були для кожного справжнього українця засадничими. Вбили чотирьох морпіхів — це прикрощі, зняли прапори в Станиці Луганській — це — щоб «не нервувати опонента», відступили із Золотого — це заради виконання Мінських домовленостей. То, може, колаборанти і окупанти покинуть Дебальцеве, яке за цими домовленостями українське, Володимире Олександровичу? Можете не відповідати — всі все розуміють…

Цей виграний бій –

початок програної війни

   ЗЕ-керманичу тут же підіграла Росія. Коментар Департаменту інформації і друку МЗС Росії: «В отличие от своих предшественников, новая администрация В. Зеленского продемонстрировала здравый подход и ГОТОВНОСТЬ К КОМПРОМИССАМ».

   «Для успешного разрешения накопившихся комплексных проблем на Юго-Востоке Украины местным жителям нужно, прежде всего, почувствовать изменение отношения к себе СО СТОРОНЫ КИЕВА, которое бы, в первую очередь, выражалось в ПРЕКРАЩЕНИИ ОБСТРЕЛОВ, отмене торгово-экономической и транспортной блокады, восстановлении социальных выплат и пенсий».

   «Очевидно, что привычка винить Россию во всех бедах Украины должна остаться в прошлом. Постоянная антироссийская риторика не приблизит страну к решению реальных внутриполитических и экономических проблем. Россия как один из гарантов Минских соглашений подтверждает готовность и далее содействовать любым конструктивным шагам, направленным на достижение согласия между сторонами ВНУТРИУКРАИНСКОГО КОНФЛИКТА”…

   Режисер Сенцов писав: «Не нужно меня освобождать любой ценой». Але його думка нікого з владоможців не цікавила. Тепер міжнародний  тиск на агресивну Росію буде послаблено, а частину санкцій, поза всякими сумнівами, знято. Шоумен Зеленський щиро вважав, що йому потрібно НЕГАЙНО продемонструвати СВОЄМУ електорату власну рішучість і турботу про «мальчиков, котрых специально отправили в плен», тим паче, що більше хвалитись то й не було чим. Комік заскучив за аплодисментами натовпу… 

   Трубадури-зеленолюби відразу ж запустили в ефір і соцмережі історію про те, як ізраїльтяни обміняли свого бійця Гелада Шаліта на тисячу з хвостиком арабських терористів. Причому забуваючи, що Ізраїль у разі потреби і не завжди рахуючись із думкою світової спільноти, запускає групи своїх спецназівців на територію ворога, які винищують там у ЖИТЛОВИХ КВАРТАЛАХ всіх палестинських терористів, не зважаючи на супутні жертви серед мирного населення! Про діяння «Моссаду» ми взагалі промовчимо, бо ця організація не є злопам’ятною — вона просто нічого і ніколи не забуває і не залишає зло непокараним! В разі ж повномасштабної війни з арабами (що в їхній історії вже було) ця держава спроможна поставити свого ворога не тільки на коліна, а й в інші пози. Маючи таку тверду позицію, Ізраїль може собі дозволити і чендж 1000 на ОДНОГО. Ми ж самі і ДОБРОВІЛЬНО стаємо перед ворогом, якого стримували п’ять років, в уклінну позицію жалюгідного «терпіли», котрий тремтячим голосом цікавиться: «Чого зволите, гаспадін?» 

   Ще одна запущена спекуляція — це мем: «А якби в полоні був твій син?». На що можна відповісти такою ж риторичною фразою: «А якби твоя дитини летіла в збитому російським «Буком» «Боїнгу»? І опоненти відразу ж «зависають»… Як написала одна дописувачка фейсбуку: “Велика різниця між обміном полоненими, коли ти досі воюєш, і обміном, коли ти здаєшся ворогові...”

    Зеленський у притаманному йому стилі алярму намагається заробити «славу миротворця», навіть не усвідомлюючи, що штовхає Україну на край безодні, провокує ще потужнішу російську агресію, внаслідок якої загинуть уже десятки тисяч українців! Ця агресія не забариться, якщо міжнародна підтримка для України стане слабшою і санкції будуть зняті. І не потрібно казати: «Ми ще побачимо, хто буде сміятися останнім!». Бо часто останнім сміється той, хто просто погано чує…

Микола САВЕЛЬЄВ

 Опубліковано : 12.09.19 | Переглядів : 7423

Читайте також:
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Лип.2020
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
 
Реклама