Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
«РАТУША»: ми з вами, бо ви — з нами!!!!
«РАТУША»: ми з вами, бо ви — з нами!!!!
   Отже, пані та панове, підійшов час підбивати певні підсумки: вже дев’ять місяців львівська газета «Ратуша» перебуває у вільному плаванні, без засновника Львівської міської ради, тобто без жодної бюджетної підтримки. За цей час ми не продались (а повірте — в наш час засобу масової інформації це елементарно!), не розбагатіли (за нашу свободу ми платимо нашою ж бідністю) і головне — не скурвились (знаю ЗМІ, котрі не вважають це ґанджем у своїй діяльності). 

   Важко. Інколи — дуже важко. Трапляється, що посмішки й іронія на наших шпальтах — це лише приховані гримаси переживань і болю. Жодна з політичних структур не може похвалитись, що взяла нас під своє крило, і жоден із львівських чи українських олігархів — тим, що наша структура стала йому прислужником. Нам не соромно: ми все ще називаємо біле — білим, а чорне — чорним. Хто вважає, що це для ЗМІ елементарно, повірте, він помиляється.
   Якщо б  ми прийняли пропозиції посланців «потойбіччя» (А ТАКІ БУЛИ), то зрадили б і Майдан, і Небесну сотню, і пам’ять загиблих в АТО хлопців, та й самих себе. На щастя, ще не все в цьому житті за гроші…Але відвага та позиція у приналежності до правильних кольорів чи безкомпромісної позиції ЗАВЖДИ дорого коштують. Фінансово — теж. Папір, друк, комунальні, зарплата, податки — на все це потрібно заробити, бо красти ми, на жаль чи на щастя, так і не навчились. Тому ми звертаємось до вас, наші читачі: почалась передплатна кампанія, наш передплатний індекс 22188 в обласних передплатних каталогах, ціна річної передплати — 286 гривень 08 копійок (без врахування послуг «Укрпошти». Передплату можна оформити в будь-якому відділенні на території Львівщини. 
   Ви, звичайно, можете цього не зробити. Якщо не поважаєте нас і себе. Але, коли вам, окрім давнього гасла нашого видання: «Ратуша» — інформаційна совість Львова!» близьке й інше наше: «Ніколи не здавайся!», то ви вже нині візьмете з домашньої «заначки» ті нещасні 300 гривень і криком: «Я на хвилинку!» побіжите до найближчого відділення «Укрпошти». А потім ми з вами обов’язково зустрінемось. На наших шпальтах чи на нашому гіпотетично оновленому сайті.
   Ми все розуміємо — самі не з багатих. 300 гривень — це теж гроші. Але на місяць — це ЛИШЕ 23 гривні. Це — багато? Ви справді так думаєте? Менше долара на місяць? За якісну інформацію, скандали, ексклюзив, телепрограму, кримінал і неймовірно смішні анекдоти? Тоді ви — не наш читач! Наш — це той, кому набридла постійна руйнація історичного Львова, сміття на вулицях міста, хто годинами очікує на вулицях брудних маршруток і зі страхом — нових «платіжок» за неякісні комунальні послуги та обґрунтовано не вірить у те, що корупції в органах місцевої влади нема! Багато втомлених земляків уже не можуть слухати розповіді про те, як добре живеться львів’янам у Львові, де з 20 громадських вбиралень працює тільки дві, і навіть найбільш закохані в гасло «Візьми і зроби!» вже розуміють, що впродовж багатьох років у Леополісі чомусь, зазвичай, діє тільки перша його частина.
   В «Ратуші» були різні періоди і різні співробітники. Як казав один канібал: «Різні люди траплялись…». Але ми завжди намагались робити публікації чесно, об’єктивно, інколи на межі фолу. Гідно витримали всі судові процеси, які інколи навіть завершувались тим, що проти позивачів були порушені кримінальні провадження, не кланялись владоможцям і олігархам, дотримуючись при цьому принципу, який задекларував прекрасний журналіст і людина Олександр Кривенко. «Владу не можна ні бити нижче пояса, ні цілувати нижче пояса!», — казав Сашко. А повірте, спокуса зробити чи так, чи по-іншому інколи буває дуже велика…
   Нікому не дозволимо себе «розвести». Ні в політиці, ні на передовій, ні в електронних та друкованих ЗМІ! Віримо у вас, вірні читачі достойної газети. До зустрічі у 2020-му! Нагадаю: в разі потреби, знайти нас можна за таким номером: 22 188. Його ви легко відшукаєте в обласному передплатному каталозі. 
   Ми з вами тому, що ви — з нами! Так було, так є, і віримо — так БУДЕ!!!
Микола САВЕЛЬЄВ, редактор газети «Ратуша», Львів
Вартість передплати на 2020 рік
   На 1 місяць — 23, 84 грн (поштові послуги 3,60 грн);
   на 3 місяці — 71, 52 грн (поштові послуги 8,20 грн);
   на 6 місяців — 143, 04 грн (поштові послуги 10 грн);
   на 1 рік — 286, 08 грн (поштові послуги 15, 3 грн). 
Передплатний індекс — 22188

 Опубліковано : 14.10.19 | Переглядів : 1584

Читайте також:
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Сер.2020
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
 
Реклама