Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
«Злодія в законі» «Нєдєлю» розкоронували!
«Злодія в законі» «Нєдєлю» розкоронували!
У той час, коли на Сході рвуться ворожі міни, українці до хрипу мітингують і прагнуть у Європу, багато з наших краян ледь зводять кінці з кінцями — поряд буяє інше життя — життя «сходняків», «пред’яв», «общаків», «кримінальних авторитетів» і «злодіїв у законі». Над усім цим можна б було просто посміятися, якби за лаштунками цих опереткових протистоянь та амбіцій не стояли людські життя і просто божевільні гроші. До речі — наші гроші…

   У суботу, 12 жовтня, в Києві в номері готелю Fairmont Grand (на вул. Набережно-Хрещатицькій, 1) на весіллі доньки Олега Крапівіна, знаного як Олег «Бакинський»,  три «злодії в законі» жорстко побили вихідця з Львівщини «злодія в законі» Андрія НЕДЗЕЛЬСЬКОГО на прізвисько «Нєдєля». Потім його викинули на вулицю, чим фактично, послуговуючись жаргоном злочинного світу, «розкоронували». За неофіційною інформацією — за порушення неписаних правил злодійського співжиття. За повідомленням джерел, які не побажали афішувати власні імена, в побитті брали участь Умка (Сергій Олійник), Дато Краснодарский (Давид Озманов)  і Нодар Руставський (Нодар Асоян). Був присутній також кримінальний авторитет із Криму «Молдаван» (Юрій Ериняк). Громадян, які є прихильниками версії про те, що «Нєдєлю» розкоронували через надто тісну близькість до чеченських кримінальних авторитетів, доведеться розчарувати. Ось як усе було насправді.
   Спершу в «Нєдєлі» спитали, чи «Молдавану» можна вірити? Не відчувши «падляни», Недзельський сказав, що це його друг, який заслуговує на повну довіру. Після цього сам «Молдаван» в присутності «законників» розповів про зустріч, на якій був він, «Нєлєля» і… чинний співробітник поліції Віталій С., в якого «Нєдєля» начебто попросив «нейтралізувати Нодара»!!! Як після цього били ексзлодія в законі Андрія Львівського, знаного ще й як «Нєдєля», можна собі тільки уявити! Принаймні те, що «Нєдєлі» зламали ніс і щелепу, — факт доконаний. До речі, за інформацією втаємничених, Віталій С. — це, найімовірніше, начальник кримінальної поліції Києва полковник Віталій Стрижак.
   Найцікавіше, що інформацію на своїй сторінці частково підтвердив і колишній заступник Національної поліції В’ячеслав АБРОСЬКІН. До речі, до зняття останнього з посади «Нєдєля» має прямий стосунок. В поліції впевнені, що саме він  вклав понад два мільйони доларів для вирішення питання про заміну керівництва Нацполіції України. Змінами, які відбулись в поліції, «Львівський» був задоволений, але і вони не допомогли йому зберегти свій статус «злодія в законі».
   Тепер про самого «Нєдєлю». Андрій Степанович Недзельский «Нєдєля» або Андрій Львівський, конкурентні структури дали йому прізвисько «Рагуль»); народився. 1 березня 1973 року у Старосамбірському районі Львівської області. Як він здобув титул «злодія в законі» — донині ніхто з «законників» не може зрозуміти. Адже «Нєдєля» жодного дня не сидів у в’язниці, хоча у 2012 році був засуджений без позбавлення волі за ч. 2 ст. 358 (підробка документів). Був звичайним «баригою» — торгував старими автомобілями. В середині 90-х переїхав до Києва і почав «рости». Його зв’язки в кримінальному світі серед кавказьких «коронованих» Діда Хасана і «Мамеда» багато хто пояснює потужними грошовими вливаннями від навколокримінального бізнесу, зокрема, від львівського бізнесмена і кримінального авторитета Вови «Морди». У 2004 році у Львові, на вулиці Єфремова невідомі особи 5 разів вистрілили в Андрія Недзельського, але замах тоді не вдався — майбутньому «злодієві в законі» пощастило. З травня 2012 року «Львівський» став «смотрящім» по Києву, хоча багато кримінальників ні його титулу, ні його посади не сприймали. Він мав потужний «дах» і в середовищі поліцейської верхівки, яка нині відійшла на маргінес у зв’язку з частковою зміною  правоохоронних кланів. 28 жовтня 2012 року «Нєдєлю» «коронували» в Греції.
   До травня 2017 року «Нєдєля» встиг пересваритися з Лєрою Сумським, Гугою (останній звинуватив «злодія в законі» в тому, що той «здав його мєнтам»), з дніпропетровским «злодієм в законі» Умкою, який відмовився вносити гроші в злодійський «общак», який контролював «Нєдєля». Почав претендувати на свою долю від завезених євро блях і видобутку бурштину на Волині. Став на шлях конкуренції з низкою грузинських «злодіїв в законі». Не дуже гарно вчинив Андрій «Львівський» з фактично своїм «хресним батьком» у кримінальному світі «злодієм в законі» Давидом Себискварадзе: коли останній після в’язниці вийшов на волю, то запросив «хресника» в Грецію, де попросив у «Нєдєлі» з «общака» чималу суму. Недзельський відмовив, пославшись на фінансову скруту. Це викликало в злочинних колах такий негативний резонанс, що тримач «общака» навіть звертався до деяких впливових осіб, пропонуючи суму більшу, ніж хотів Себискварадзе, аби тільки пригасити конфлікт. Але це йому не вдалось. У червні 2017 в Греції пройшов «сходняк», на якому була зроблена спроба призупинити статус «Нєдєлі» як «злодія в законі», але той на вказаний захід не прибув, тому його цілком можна було вважати не зовсім легітимним. Головна підстава призупинення статусу — «пред’ява» про тодішні тісні зв’язки Недзельського з українськими силовиками. Грузини у відкриту називали «Нєдєлю» «переодягнутим есбеушником». 
   І ось в жовтні 2019 «розкоронація» «злодія в законі Недзельського таки відбулась за всіма «понятіями» кримінального світу — її провели самі «злодії в законі». Тепер несолодко доведеться і йому самому, і тим, хто штовхав його на кримінальні вершини.
Микола САВЕЛЬЄВ

 Опубліковано : 17.10.19 | Переглядів : 7785

Читайте також:
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Сер.2020
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
 
Реклама