Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
Сторінок : 1 2 3 4 5 » #
13.09.17 Новаційний транспорт, або Зайві амбіції: чи потрібна Львову канатна дорога на Підзамче?

Новаційний транспорт, або Зайві амбіції: 

чи потрібна Львову канатна дорога на Підзамче?

Канатна дорога, що з’єднає центр міста Лева з Високим Замком, мала б стати унікальним проектом для України, адже схожих речей у нашій країні ще не втілювали. Натомість за кордоном такі підвісні дороги успішно функціонують не лише як атракція для туристів, а й як повноцінний громадський транспорт. Що вже зроблено в реалізації цього проекту та що кажуть експерти щодо доцільності його втілення, читайте далі.

Прочитати
13.09.17 Будинок легше «списати», аніж ремонтувати!

Будинок легше «списати», аніж ремонтувати!


Уже традиційно, у Львівській міській раді доволі неоднозначно ставляться до мешканців рідного міста, даючи змогу людям, які обирають шлях так званого «договорняка» з чиновниками, руйнувати спільне майно. Ухвалюються незаконні рішення та ведуться ігри «а доведіть, ми знаємо краще».

   Прочитати
07.09.17 Школа мрій
Школа мрій

Що стало останньою крапкою, яка вразила багатьох після величезних залів для хореографії і споглядання затишних класів на 12 учнів — це гримерна для дітей у шкільному театрі. Вслухайтесь: ГРИМЕРНА ДЛЯ ДІТЕЙ У ШКІЛЬНОМУ ТЕАТРІ…

Театр, студія звукозапису, модерні високотехнологічні класи, вивчення п’яти іноземних мов, 32 гуртки, серед яких: основи цифрової фотографії, майстерня кулінарії, основи макіяжу, скульптура, «PRIMEtime» (телебачення, журналістика, елементи акторської майстерності) та багато іншого — все це школа нового покоління «Еколенд».

Прочитати
07.09.17 Голова «Варти-1» Ігор ЗІНКЕВИЧ: «Люди телефонують до нас, бо за ці роки ми заслужили довіру»
Голова «Варти-1» Ігор ЗІНКЕВИЧ: «Люди телефонують до нас, бо за ці роки ми заслужили довіру»

Активісти громадського об’єднання «Варта-1» разом із мешканцями Львова створили унікальну платформу, з допомогою якої борються зі злочинністю, оперативно реагують на події, розшукують людей, повідомляють про правопорушення та допомагають поліції розкривати злочини. Щодня на «Варту» надходять сотні повідомлень від мешканців міста, з яких вартові Львова дізнаються про події іноді навіть швидше за правоохоронців.

А інтернет-сторінка цього об’єднання дозволяє львів’янам звернутись безпосередньо до влади та отримати швидку відповідь у коментарях. «Варта» є унікальним явищем в Україні, й нині активісти з інших областей активно комунікують з її фундаторами, щоб створити схожі платформи у своїх регіонах. З чого все починалося та хто стоїть за громадським об’єднанням, за яким стежить весь Львів, «Ратуші» розповів депутат Львівської міської ради, голова виконкому громадського об’єднання «Варта-1» Ігор Зінкевич.

Прочитати
Сторінок : 1 2 3 4 5 » #
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Вер.2017
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
 
Реклама