Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
Сторінок : # « 1 2 3 4 5 6 » #
14.03.18 Благодійні фотоаматори
Благодійні фотоаматори

У нашому місті вже два роки діє гурток «Фотоаматори  Львова», учасники якого проводять благодійні акції та популяризують столицю Галичини. 
   Як розповіла журналістам «Ратуші» керівник гуртка Світлана Філоненко, офіційно спільнота існує з жовтня 2015 року. А розпочалося все з екскурсії до Шевченківського Гаю. 
Прочитати
06.03.18 Сміттєпереробний: троянський кінь чи порятунок для Львова
Сміттєпереробний: троянський кінь чи порятунок для Львова

Люди вже  втомилися від слова «сміття» і не вірять у те, що коли-небудь у Львові дадуть лад із відходами. Про сміттєпереробний завод у Львові ходять чутки, міфи та легенди. І тут нарешті ми на крок стали ближчі до нього — компанія «Egis» показала, який вигляд матиме львівський сміттєпереробний завод. Зокрема, 2 лютого, директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря і керівник проекту та спеціаліст у сфері поводження з ТПВ компанії «Egis» Крістофер Раунд презентували Концепцію переробного комплексу для Львова.
Прочитати
06.03.18 АТО завершилось Воюємо по-новому?
АТО завершилось Воюємо по-новому?

   Законопроект «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях» (№ 7163) нарешті набув статусу закону. Через півроку після прийняття за основу і по завершенні триденного парламентського розгляду майже семи сотень поправок, закон було ухвалено і передано на підпис Президенту. Позаяк цей законопроект був одним із пакета «ПП», Петро Порошенко не забарився із його підписанням. Відтак, 24 лютого, Закон про реінтеграцію Донбасу набрав чинності. 
Прочитати
28.02.18 ТІ, ЩО НЕ ДАЮТЬ РОЗІГНУТИ СВІТЛОДАРСЬКУ ДУГУ
ТІ, ЩО НЕ ДАЮТЬ РОЗІГНУТИ СВІТЛОДАРСЬКУ ДУГУ

«Опа! Приїхали!!!, — «Гром» аж встав із крісла, — Оресте, давай гальмуй — і вбік!!! Це ж ми зовсім не туди заперли! Де ти тут бачив дорогу на Чугуїв?!! Поки я дрімав, ми опинились на українсько-російському кордоні!». До нашого забрьоханого авто, яке заповнене гуманітаркою і людьми в камуфляжах, вже несміливо наближався поліцейський. Другий виглядав із будки. Волонтер Ігор Громов, він же «Гром», перед тим як вийти до настовбурчених і переповнених недовірою правоохоронців, щиро усміхнувся: «Бачу, історія має здатність повторюватися. Відчуття якісь ностальгійно-неприємні. Ще б зараз плюху хтось дав — і як повернення в минуле…». 

Він знає, про що говорить: 4 січня 2015 року в Луганській області він зі своїм товаришем Олегом повернули не на ту дорогу  і в результаті: виїхали на сєпарський блокпост. До автівки, якої Ігор більше ніколи не побачив, вийшли троє чомусь беззбройних бойовиків, які теж були заскочені несподіваним фартом. Вислід цієї зустрічі сумний: більш як 100 днів у полоні, побої, смердючі камери в Алчевську, знущання «козачків» із «Призрака».
Прочитати
Сторінок : # « 1 2 3 4 5 6 » #
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Бер.2018
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
 
Реклама