Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
Сторінок : # « 1 2 3 4 5 6 7 » #
28.02.18 Полювання на батьків
Полювання на батьків

Міністерство юстиції України взяло під свій контроль несовісних татусів усієї країни, які впродовж півроку і більше не сплачують аліментів. У всіх областях створили штаби з моніторингу та контролю зі стягнення аліментів, відповідно, на батьків-боржників розпочалося справжнє полювання. Спеціалізовані мобільні групи, працівники виконавчої служби управління юстиції взялися опечатувати майно татусів та мамусь, у яких дрімає совість і які не сплачують аліментів на своїх дітей. Також в Україні запущено Єдиний реєстр боржників зі сплати аліментів.

   У Львові 26 лютого пройшов перший рейд по злісних неплатниках аліментів. Державні виконавці конфісковували майно неплатників. 
Прочитати
28.02.18 Присяжні сьогодення: примари судових засідань?!
Присяжні сьогодення: примари судових засідань?!

Громадяни, які прагнуть чесного судочинства, не бояться взяти на себе відповідальність за долю обвинуваченого. Ці «воїни справедливості» вирішують, карати чи милувати, чи дати другий шанс людині, яка збилась зі шляху; людині, якій загрожує довічне ув’язнення. Переважно вони не знають норм юриспруденції, більшість законодавчих термінів та трактувань для них — темний ліс, під час ухвалення рішень керуються лише власними емоціями та інтуїцією… Саме присяжні для багатьох підозрюваних, на яких громадськість майже «випекла» клеймо осуду й остраху, здебільшого є тією соломинкою, за яку мають змогу чи не востаннє схопитись обвинувачені. Та чи не затонка соломинка суду присяжних в Україні? Чи є майбутнє в української моделі суду присяжних? На ці та інші питання допомогла «Ратуші» знайти відповіді досвідчена суддя із 27-річним стажем, голова Галицького районного суду Львова, Ірина Волоско. 
Прочитати
28.02.18 Первіснообщинний забудовний лад?
Первіснообщинний забудовний лад?

«Беру сокиру, іду будую, бо маю силу!», — активістка

Спрощено процедуру розроблення та погодження науково-проектної документації на будівництво в історичних населених місцях. Про це повідомляє Урядовий портал. 

   Відповідний проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку визначення меж та режимів використання історичних ареалів населених місць, обмеження господарської діяльності на території історичних ареалів населених місць» схвалено на засіданні уряду 21 лютого. Зокрема, згаданим проектом скасовано потребу розробляти історико-містобудівне обґрунтування (ІМО) в тих історично населених місцях, де в установленому порядку розроблені та затверджені історико-архітектурні опорні плани.
Прочитати
28.02.18 Із зими — в літо. Чи варто міняти сніг на сонце?
Із зими — в літо. Чи варто міняти сніг на сонце?

Кінець січня — початок лютого 2018-го. Зимовий Львів. Снігу не так багато, як мало б бути у цей період, втім, малеча радіє. Ми ж із друзями захотіли чогось по-справжньому літнього. І вирішили «махнути» в теплі краї — порелаксувати. І це при тому, що зима для більшості з нас — час не надто прибутковий, бо гроші з гаманця невпинно тягнули святкові дні — як новорічно-різдвяні, так і Дні народження та інші важливі дати. Тож, порадившись із перевіреною турагенцією, вибрали дещо бюджетний, але дуже крутий варіант — відпочинок у Єгипті, у готелі високого класу. Звісно, за системою all inclusive. 

І вже за кілька днів зі столичного аеропорту подалися в гості до бедуїнів. До слова, якраз у той момент, коли Західну Україну вкрила морозяна і люта зима. 
Прочитати
Сторінок : # « 1 2 3 4 5 6 7 » #
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Бер.2018
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
 
Реклама