Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
Сторінок : # « 1 2 3 4 5 6 7 » #
06.06.19 Забудована синагога

Забудована синагога

«Ратуша» з’ясувала, чи збудують на руїнах історичної львівської синагоги скандальний бізнес-центр.
На вулиці Сянській, 4 в центральній частині Львова хочуть будувати бізнес-центр. Цей факт викликав неабияке обурення у представників єврейської громади та мешканців прилеглих будинків, адже саме на цьому місці до часів Другої світової існувала синагога Хасидим Шул. Водночас у ЗМІ зазначають, що архітектором проекту є син очільниці управління охорони історичного середовища Лілії Онищенко.

Прочитати
30.05.19 Ті, що пройшли крізь великі уроки

Ті, що пройшли крізь великі уроки

Від 2017 року на львівській платформі сторітелінгу «Час історій з Іриною Снітинською» свої історії розказали 150 промовців. 25 травня відбувся 17-й «Час історій: Big lesson». Маркіян Прохасько сформулював свій урок як «Не треба махати рукою на мрію або чекати, що вона сама здійсниться. Треба робити реальні кроки для її реалізації». Ігор Васюник переконався, що «успіх залежить від уважності до деталей». Назар Бай навчився іти назустріч страху, дивитися йому в очі в буквальному сенсі, а Дмитро Слоссер — відгукуватися на проблеми інших. Світлана Забара усвідомила, що місце сили — там, де ми, а Олексій Скрипник переконався, що простити тим, хто зробив нам щось погане, необхідно для нас самих (цю важливу пораду йому колись дав священик). 

Прочитати
23.05.19 Ангел як свідок злочину

Ангел як свідок злочину

У церкві у Славському знищили давні розписи
Близько 150 парафіян церкви Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ у селищі Славське на Львівщині відгукнулися на заклик пароха і впродовж двох годин, від 17:00 до 19:0015 травня, позбивали зі стін розписи українських художників Модеста Сосенка та Юліана Буцманюка. Зранку того самого дня — збили плитку фабрики Івана Левинського. Такі подробиці резонансного нищення інтер’єру пам’ятки архітектури місцевого значення «Ратуші» розповіла доцент кафедри дизайну та основ архітектури НУ «Львівська політехніка» Тетяна Казанцева.

Прочитати
16.05.19 Прощай, Іванку!

Прощай, Іванку!
«Маямі» з золотим левиком на шевроні

Трохи більш як рік тому ми з «Роджиком» (Андрієм Рожнятовським) востаннє бачили цього хлопчиська ще живим. Нічого особливого: традиційні волонтерсько-морпіхівські жарти про сєпарів у негостинній і настовбурчено-ворожій Новоселівці, дивовижно-смачний шашлик із якогось «розіп’ятого мальчіка» у повному світломаскуванні, якісь веселі історії з цивільного і військового життя, снайперські тонкощі фронтового фаху, юнача посмішка, незвичний для снайперів шеврон — золотий лев на голубому тлі — і прощальні «побачимось — коли побачимось». Не побачились…

Прочитати
Сторінок : # « 1 2 3 4 5 6 7 » #
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Лип.2019
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
 
Реклама