Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
Сторінок : # « 1 2 3 4 5 6 7 8 » #
13.09.17 Будинок легше «списати», аніж ремонтувати!

Будинок легше «списати», аніж ремонтувати!


Уже традиційно, у Львівській міській раді доволі неоднозначно ставляться до мешканців рідного міста, даючи змогу людям, які обирають шлях так званого «договорняка» з чиновниками, руйнувати спільне майно. Ухвалюються незаконні рішення та ведуться ігри «а доведіть, ми знаємо краще».

   Прочитати
07.09.17 Школа мрій
Школа мрій

Що стало останньою крапкою, яка вразила багатьох після величезних залів для хореографії і споглядання затишних класів на 12 учнів — це гримерна для дітей у шкільному театрі. Вслухайтесь: ГРИМЕРНА ДЛЯ ДІТЕЙ У ШКІЛЬНОМУ ТЕАТРІ…

Театр, студія звукозапису, модерні високотехнологічні класи, вивчення п’яти іноземних мов, 32 гуртки, серед яких: основи цифрової фотографії, майстерня кулінарії, основи макіяжу, скульптура, «PRIMEtime» (телебачення, журналістика, елементи акторської майстерності) та багато іншого — все це школа нового покоління «Еколенд».

Прочитати
07.09.17 Голова «Варти-1» Ігор ЗІНКЕВИЧ: «Люди телефонують до нас, бо за ці роки ми заслужили довіру»
Голова «Варти-1» Ігор ЗІНКЕВИЧ: «Люди телефонують до нас, бо за ці роки ми заслужили довіру»

Активісти громадського об’єднання «Варта-1» разом із мешканцями Львова створили унікальну платформу, з допомогою якої борються зі злочинністю, оперативно реагують на події, розшукують людей, повідомляють про правопорушення та допомагають поліції розкривати злочини. Щодня на «Варту» надходять сотні повідомлень від мешканців міста, з яких вартові Львова дізнаються про події іноді навіть швидше за правоохоронців.

А інтернет-сторінка цього об’єднання дозволяє львів’янам звернутись безпосередньо до влади та отримати швидку відповідь у коментарях. «Варта» є унікальним явищем в Україні, й нині активісти з інших областей активно комунікують з її фундаторами, щоб створити схожі платформи у своїх регіонах. З чого все починалося та хто стоїть за громадським об’єднанням, за яким стежить весь Львів, «Ратуші» розповів депутат Львівської міської ради, голова виконкому громадського об’єднання «Варта-1» Ігор Зінкевич.

Прочитати
30.08.17 Озеро з хвилями скандалу
Озеро з хвилями скандалу

Такі конфлікти у Львові, на жаль, стають усе частішими

Цього разу конфлікт спалахнув навколо водойм у селі Лисиничі поблизу Львова, якими користується ПРаТ «Агрофірма «Провесінь». Мешканці наполягають відкрити водойми для всіх й облаштувати біля ставів рекреаційну зону. Водночас на підприємстві стверджують: агрофірма — законний користувач цієї ділянки вже 40 років, а ставки потрібні для поливання овочів у теплицях. Тому ніякої рекреаційної зони там бути просто не може. 

На чиєму боці правда?

Уродженка села Лисиничі, а тепер львів’янка Віра Чайка — одна із тих, кому небайдужа доля цих водойм, ось уже майже рік вона активно намагається  з’ясувати істину. Вона розповідає, що в архіві знайшла карту 1850 року, яка свідчить про природне походження водойм. «Ми хочемо повернути людям у загальне користування озера, які мають природне наповнення, які споконвіку існували на цій землі, проте нині вони обгороджені залізобетонною стіною», — зазначила Віра Чайка. За її словами, ці озера можна очистити й облагородити. Мешканці також припускають, що згадану місцину можуть ще більше забудувати, адже вже 40 гектарів цієї території, біля одного із ставків, 2012 року віддали ТзОВ «Провесінь Агроінвест», і ті будують там елітні котеджі.
Прочитати
Сторінок : # « 1 2 3 4 5 6 7 8 » #
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Лис.2017
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
 
Реклама