Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
Сторінок : # « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » #
24.01.19 Дикий в Антарктиді
Дикий в Антарктиді

Шторми, мінусові температури, сильні поривчасті вітри, снігові лавини і величні айсберги, які щомиті можуть зруйнуватись. Найхолодніший, найвітряніший, найвищий і найсухіший материк на планеті щороку зустрічає експедиції зацікавлених науковців. Всі вони — під прицілом природи єдиного континенту на Землі, де вплив людини мінімальний. Брав участь у трьох попередніх антарктичних експедиціях і доцент кафедри зоології Львівського національного університету імені Івана Франка, старший науковий співробітник Національного антарктичного наукового центру, науковець Ігор Дикий, який розповів молоді про свій досвід. Зустріч відбулась у понеділок, 21 січня, у Львівському обласному молодіжному центрі.

Прочитати
18.01.19 Перевізників таки каратимуть?
Перевізників таки каратимуть?

АТП-14630 позбулося 19-го маршруту через невиконання умов договору. Відгадайте, кому дістався цей маршрут? 

   Через те, що перевізник АТП-14630 несовісно виконував умови договору, а саме — не було забезпечено належної кількості машин на маршруті № 19, управління транспорту запропонувало міськвиконкому розірвати з ним тимчасову угоду. Натомість укласти такий же тимчасовий договір на 19-й маршрут вирішили з комунальним АТП-1.  
Прочитати
17.01.19 ТОЙ, ЩО ВОЮВАВ З «АВАТАРАМИ»
ТОЙ, ЩО ВОЮВАВ З «АВАТАРАМИ»

Коли на третій від Сонця планеті Сонячної системи народ потерпав від озброєного нападу загарбника, військові щосили намагались боротися всіма доступними методами. З’ясувалось, що існували цілі полчища «аватарів», які, хочемо ми цього чи ні, почали грати на руку ворогу. Нині мало хто знає, але одним із перших, хто почав боротися з «аватарами», став український офіцер-прикордонник  Василь Чарка... І це — не легенда.

Шлях до миру

   Вона ламає, ставить на коліна, змінює. Війна — вбивча, адже руйнує людину зсередини. Вони захищали українську землю, боролись і борються за те, щоб діти ходили під мирним українським небом, щоб ворог не зазіхав на землі, які довірили нам діти-прадіди. 
Прочитати
11.01.19 Муміфікація миті
Муміфікація миті 

Секрети ефектного фото

Вона здатна зупинити мить, розповісти історію людини чи предмета, зацікавити та епатувати, 
розсмішити, засмутити. Сила фотографії неоціненна, адже вона може втілити ваші потаємні 
бажання лише за декілька хвилин та за допомогою вправних рук фотографа: видовжити ваші 
ноги, зробити вас худішими тощо. Тож як мати ефектний вигляд на фото і зробити так, аби 
знімок привертав увагу, зупиняв на собі погляд і зацікавлював, «Ратуші» розповів 
фотокореспондент і співзасновник агентства LUFA Віталій ГРАБАР.
Прочитати
Сторінок : # « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » #
Обличчя номера

Oblyccja.jpg">

Завантажити номер

 
Календар
« Бер.2019
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
Реклама