Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
Сторінок : # « 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » #
20.07.17 Жага до життя
Жага до життя

Трирічний Орест Бобко, як ніхто, знає ціну життя. 120 тисяч євро потрібно, щоб урятувати хлопчика. Що кожен із нас може зробити, аби допомогти зберегти дитині життя? Кожна хвилина зараз і справді безцінна…

   Безмежно похмуре подвір’я та глуха стіна лікарні — все, що бачить хлопчик день у день. Відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії ЗУС ДМЦ  (Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр) стало для нього другою домівкою, і хлопчик себе просто не пам’ятає поза межами цього закладу. Діагноз Ореста — гостра лімфобластна лейкемія. Вперше діагноз було поставлено в листопаді 2014 року. Постійне переливання крові та хіміотерапії відгукуються в організмі протестом та запитанням: «Скільки ще...?». Після тривалого лікування та тимчасового задовільного стану в Ореста лікарі знову виявили рецидив хвороби. Єдиний шанс урятувати дитину — встигнути зробити пересадку кісткового мозку. 
Прочитати
20.07.17 Кримінальні експерти
Кримінальні експерти

Коли запитати у пересічного громадянина, що він знає про криміналістичні дослідження загалом та їхню роль у розкритті злочинів, то, ймовірно, лише частина змогла б відповісти на це запитання, послуговуючись здебільшого знаннями, почерпнутими з детективів і кінофільмів. Попри те, що НДЕКЦ у Львові працює вже купу років, лише одиниці знають про роботу цієї установи, та про різновид  послуг, які виконує ця криміналістична лабораторія. 

   Кореспондент «Ратуші» мав змогу потрапити всередину цієї лабораторії й побачити, як насправді працює такого рівня установа. Робота НДЕКЦ допомагає в розкритті, серед іншого, важких злочинів, в яких без конкретної та точної експертизи важко встановити злочинця.  
Прочитати
13.07.17 Монументально-безславна НЕДОдекомунізація
Монументально-безславна НЕДОдекомунізація

Влада Львова не може досі вирішити, що робити із Монументом слави на Стрийській, який НЕ підпав під дію Закону про декомунізацію, але має явні ознаки радянської пори, і відповідно, про його художню цінність дискусії вже ніхто не веде. Частина громадських активістів сьогодні наполягає на демонтажі цього пам’ятника, адже вони  вважають, що це не просто Пам’ятник переможцям над фашизмом, а символ радянського минулого, якому не місце у Львові. Монумент міг би запросто пережити й хвилю декомунізації, адже згідно з висновком Українського інституту національної пам’яті є пам’ятником, присвяченим опору та вигнанню нацистських окупантів з України, тому не є символікою комуністичного тоталітарного режиму та не підлягає обов’язковому демонтажу.

Прочитати
13.07.17 «Ковчег Дружби»: жити серцем
«Ковчег Дружби»: жити серцем

Дев’ятого липня Парк культури об’єднав львів’ян. Сонце плело золоті ниті настрою – погода ніби символізувала фестиваль «Ковчег дружби». «Відкритість-дружба-любов», – гасло фестивалю. ГО «Лярш-Ковчег», яка працює з людьми з розумовою неповносправністю, цьогоріч уперше провела фестиваль, який відбувся за підтримки Інституту лідерства та управління УКУ, фонду Чарльза Стюарта Мотта, парку культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького. До речі, «Лярш-Ковчег» у Львові – перша спільнота «Ляршу» в Україні. Мета спільноти – дати людям, які відчужені від суспільства, можливість бути залученими в громаду, плекати почуття власної гідності та цінності свого життя через дружбу, спільну працю та проведення дозвілля.
Прочитати
Сторінок : # « 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » #
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Вер.2017
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
 
Реклама