Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
Сторінок : 1 2 3 4 5 » #
16.05.19 Стародруки серед шелесту трави

Стародруки серед шелесту трави

Подорож у Краєзнавчу бібліотеку Анатолія Недільського
Будьмо чесні, чи часто Ви і Ваші друзі, якщо Ви, звісно, не рафінований інтелігент у третьому поколінні, буваєте, скажімо, у Музеї давньої української книги у Львові? Людей часто відлякують офіційність та академічність таких установ. У музейному комплексі, про який піде мова далі, я впевнена, захочуть побувати всі — любителі стародруків та антикваріату, поціновувачі природи і посиденьок просто неба, аматори теплих задушевних розмов, прихильники новизни і креативного підходу. Йдеться про непересічне меценатство — не рокфелера, не скоробагатька, а простої, хоч і неординарної, людини — Анатолія НЕДІЛЬСЬКОГО.

Прочитати
07.05.19 Іван ОСТАПОВИЧ: «Про музику — не моралізуючи й не наставляючи»

Іван ОСТАПОВИЧ: «Про музику — не моралізуючи й не наставляючи»

Першого травня в Органному залі концертом «Венера в хутрі» (за однойменним твором Богдани Фроляк) стартував проект промоції української класичної музики Ukrainian Live. Звучали твори Валентина Сильвестрова, Богдани Фроляк, Максима Шалигіна, Святослава Луньова, Олега Безбородька, Любави Сидоренко, Генадія Ляшенка — як пропозиція створити відповідний плей-лист у своєму ґаджеті.

Прочитати
07.05.19 «Віртуози» та їхнє грандіозне відкриття

«Віртуози» та їхнє грандіозне відкриття

16 травня у Львові стартує 38-й міжнародний фестиваль музичного мистецтва «Віртуози». І відкриття його буде грандіозне, обіцяє генеральний директор Львівської національної філармонії Володимир Сивохіп: «На слухача чекає твір, який, з одного боку, є одним з найулюбленіших серед шанувальників класичної музики і його досить часто виконують. З другого боку, ця музика — виклик, надвисока планка для кожного виконавця. Ідеться про Потрійний концерт для скрипки, віолончелі та фортепіано Людвіга ван Бетховена. Солісти — міжнародне тріо, кожен з учасників якого тісно пов’язаний зі Львовом: знаменитий скрипаль Олег Каськів (Швейцарія — Україна), не менш відомий і талановитий молодий піаніст Андрій Драган (Швейцарія — Україна) і неймовірний віолончеліст Алессіо Піанеллі (Італія)».

Прочитати
02.05.19 Стефан БАНАХ: ігри непересічного розуму

Стефан БАНАХ: ігри непересічного розуму

Для більшості людей вища математика — щось недосяжне і відірване від життя. «Де в житті мені знадобляться косинуси чи інтеграли?», — правда, вам нерідко доводиться чути, або й самим говорити, цю фразу? Натомість є серед нас люди, які марять математикою, в яких загоряються очі, коли їм пропонують розв’язати якусь складну задачу. Ці люди дивують аналітичністю і абстрактним мисленням, а часом серед них трапляються справжні генії.

Прочитати
Сторінок : 1 2 3 4 5 » #
Обличчя номера

Oblyccja.jpg">

Завантажити номер

 
Календар
« Тра.2019
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
 
Реклама