Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
Сторінок : 1 2 3 4 5 » #
07.12.19 Володимир СИВОХІП: «Генетичний код нації не заженеш у смартфон»
Володимир СИВОХІП: «Генетичний код нації не заженеш у смартфон»
Більшості з нас не завадить нагадування, що серед міського хаосу важливо спинитися й відчути музику. Спершу — всередині нас самих, а тоді — в концертному залі. Музичне і не тільки життя філармонії переплетене з тим, що відбувається сьогодні у світі, в країні, у місті. Розмова з генеральним директором Львівської національної філармонії Володимиром Сивохопом — одне з таких нагадувань. Нагадувань про те, що кожен із нас щодня робить вибір й іноді варто робити ревізію свого вибору.  
Прочитати
28.11.19 У лісі, лісі темному!

У лісі, лісі темному!

Як надати деревам

першу медичну допомогу

Ділянка, де ростуть дерева, з погляду закону може бути або не бути лісом. Якщо це ліс, то він може мати різне підпорядкування і різного користувача. Як перевірити, чи законно рубають дерева, щоб надати лісу першу медичну допомогу? ГО «Дунайсько-Карпатська програма» за підтримки Фонду Вітлі організувала для громадських активістів та журналістів тренінг «Громадський контроль лісової галузі». Навчання відбулося в рамках реалізації програми «ЕкоВарта», яка коренями пов’язана з громадським рухом «Лісова варта».

Прочитати
28.11.19 З болота — в заповідники!

З болота — в заповідники!

Як створити заказник на території міста

Два роки тривав процес створення ландшафтного заказника місцевого значення «Торфовище Білогорща». Наприкінці жовтня сесія Львівської обласної ради внесла його в перелік заповідних об’єктів Львівської області. Площа заказника — 58,8 га торфово-болотних угідь. За результатами досліджень фахівців львівських наукових установ, тут росте 42 види рідкісних рослин та зафіксовані місця поширення 25 видів тварин. Про особливості кампанії зі створення заказника «Ратуші» розповіла активістка Наталія Кузьма, яка зініціювала й реалізувала цю ідею. 

Прочитати
31.10.19 Музична мандрівка не без маркетингу

Музична мандрівка не без маркетингу

Завершився тур з промоції української музики Ukrainian Live Tour — «Повернення української класики». Від Львова до Одеси, через Тернопіль, Хмельницький, Вінницю, Рівне, Житомир, Київ, Чернігів, Харків, Дніпро, Кривий Ріг, Кропивницький громадська організація «Колеґіум Музікум» разом із Львівським органним залом за підтримки Українського культурного фонду презентувала унікальну українську (цього разу — галицьку) класичну  музику.

Прочитати
Сторінок : 1 2 3 4 5 » #
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Гру.2019»
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
 
Реклама