Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
Сторінок : # « 1 2 3 4 5 6 » #
07.05.19 «Віртуози» та їхнє грандіозне відкриття

«Віртуози» та їхнє грандіозне відкриття

16 травня у Львові стартує 38-й міжнародний фестиваль музичного мистецтва «Віртуози». І відкриття його буде грандіозне, обіцяє генеральний директор Львівської національної філармонії Володимир Сивохіп: «На слухача чекає твір, який, з одного боку, є одним з найулюбленіших серед шанувальників класичної музики і його досить часто виконують. З другого боку, ця музика — виклик, надвисока планка для кожного виконавця. Ідеться про Потрійний концерт для скрипки, віолончелі та фортепіано Людвіга ван Бетховена. Солісти — міжнародне тріо, кожен з учасників якого тісно пов’язаний зі Львовом: знаменитий скрипаль Олег Каськів (Швейцарія — Україна), не менш відомий і талановитий молодий піаніст Андрій Драган (Швейцарія — Україна) і неймовірний віолончеліст Алессіо Піанеллі (Італія)».

Прочитати
02.05.19 Стефан БАНАХ: ігри непересічного розуму

Стефан БАНАХ: ігри непересічного розуму

Для більшості людей вища математика — щось недосяжне і відірване від життя. «Де в житті мені знадобляться косинуси чи інтеграли?», — правда, вам нерідко доводиться чути, або й самим говорити, цю фразу? Натомість є серед нас люди, які марять математикою, в яких загоряються очі, коли їм пропонують розв’язати якусь складну задачу. Ці люди дивують аналітичністю і абстрактним мисленням, а часом серед них трапляються справжні генії.

Прочитати
26.04.19 Вуличка із запахом цукрового баранчика

Вуличка із запахом цукрового баранчика

Львів — дуже релігійне місто, в якому представлені майже всі конфесії, тому не дивно, що Великодню тут надають особливого значення. Коли у Львові святкують Пасху, то це чутно з усіх усюд. Місто стає атмосферним, сповненим великоднього настрою, святкової суєти, манить запахом вудженого м’яска та свіжою галицькою паскою. У місті Лева безліч традицій святкування Великодня, тут організовують виставку писанок-крашанок, кожнісіньке кафе готує свою особливу паску,  вітрини магазинів прикрашають пасхальним оздобленням, кожна галицька родина має своє те, особливе, що додає до цього великого свята щось магічне. В одну із таких родин завітала «Ратуша».

Прочитати
03.04.19 Євгенія БАРДІНА: «Потрібно прожити і світлі, і темні архетипи»

Євгенія БАРДІНА: «Потрібно прожити і світлі, і темні архетипи»

Відштовхуючись від концепції колективного несвідомого та архетипів, що її розробив швейцарський психоаналітик Карл Густав Юнг, представники нейролінгвістичного програмування сформулювали вісім архетипів як відображення вікової та емоційно-психологічної еволюції людини.

Прочитати
Сторінок : # « 1 2 3 4 5 6 » #
Обличчя номера

Oblyccja.jpg">

Завантажити номер

 
Календар
« Чер.2019
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
 
Реклама