Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
Сторінок : # « 1 2 3 4 5 6 » #
28.11.19 З болота — в заповідники!

З болота — в заповідники!

Як створити заказник на території міста

Два роки тривав процес створення ландшафтного заказника місцевого значення «Торфовище Білогорща». Наприкінці жовтня сесія Львівської обласної ради внесла його в перелік заповідних об’єктів Львівської області. Площа заказника — 58,8 га торфово-болотних угідь. За результатами досліджень фахівців львівських наукових установ, тут росте 42 види рідкісних рослин та зафіксовані місця поширення 25 видів тварин. Про особливості кампанії зі створення заказника «Ратуші» розповіла активістка Наталія Кузьма, яка зініціювала й реалізувала цю ідею. 

Прочитати
31.10.19 Музична мандрівка не без маркетингу

Музична мандрівка не без маркетингу

Завершився тур з промоції української музики Ukrainian Live Tour — «Повернення української класики». Від Львова до Одеси, через Тернопіль, Хмельницький, Вінницю, Рівне, Житомир, Київ, Чернігів, Харків, Дніпро, Кривий Ріг, Кропивницький громадська організація «Колеґіум Музікум» разом із Львівським органним залом за підтримки Українського культурного фонду презентувала унікальну українську (цього разу — галицьку) класичну  музику.

Прочитати
24.10.19 Хто «спалився» на пародії «Горіла хата»
Хто «спалився» 
на пародії «Горіла хата»
Скандальний «жарт» став частиною нинішньої українською політики. Суспільство активно обговорює виступ «95 кварталу» і хору імені Верьовки та його вплив на інвестиційний клімат. 
Хто кому кого замовив? 
   У день народження ексголови Нацбанку Валерії Гонтаревої 
20 жовтня на каналі «1+1» у випуску шоу «Вечірній квартал» студії «Квартал 95» комік Євген Кошовий та артистки Національного хору імені Верьовки виконали пародію на українську народну весільну пісню «Горіла сосна, палала». У їхній версії — «Горіла хата», з пасажами на кшталт «Горіла хата, палала, в Лондоні жінка плакала», «Хата горить в Гореничах, а в Лондоні Валерія думає на Валерича… (Валерійович — по батькові олігарх Ігор Коломойський. — Ред.)», «Мораль проста — хата згоріла зі стида», «Люди вогонь побачили — допомагати почали, відра схопили й прибігли, у вогонь соляру плескали». 
Прочитати
14.10.19 Заньківчани пишуть міністру
Заньківчани пишуть міністру

   Конфлікт у Національному академічному театрі імені Марії Заньковецької триває. Протистояння між директором та частиною колективу виникло після звільнення актора Ярослава Кіргача. У середу, 9 жовтня, в театрі відбулися чергові збори профспілкового комітету, на якому були присутні 84 особи. Як і на попередню, на цю зустріч дирекція не прийшла. Натомість профспілковий комітет одержав від адміністрації лист, у якому йдеться про припинення роботи робочої групи з розробки колективного договору, попри те, що 70-80 відсотків угоди вже опрацювали. Дирекція роздала проєкт угоди підрозділам театру, фактично нівелювавши працю робочої групи і затягуючи час, вважають учасники зборів.  
Прочитати
Сторінок : # « 1 2 3 4 5 6 » #
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Лип.2020
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
 
Реклама