Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
Сторінок : # « 1 2 3 4 5 6 7 » #
21.12.17 Скарби доріг, які збагачують
Скарби доріг, які збагачують

«Автострада вже у Львові! Наразі — тільки археологічна», — занонсував українські перспективи директор Археологічного музею в Кракові Яцек Гурський на відкритті виставки «Археологія автострад. Розкопки під час масштабного будівництва доріг біля Кракова» в Музеї етнографії та художнього промислу у Львові. 

   Виставку, яка базується на результатах археологічних досліджень 1997 — 2010 років під час будівництва дороги А4 від Кракова до кордону з Україною, експонують усімнадцяте, і вперше — за кордонами Польщі. Оглянути її можна до кінця лютого, потім її покажуть у Києві, Полтаві, Дніпрі. 

Прочитати
21.12.17 Археологія, що змінює історію
Археологія, що змінює історію

Археологічні дослідження на території Львова, проведені 2017 року, не принесли сенсаційних знахідок-артефактів, однак дали науковцям поживу для переосмислення історії Львова. Про це розповів директор НДЦ «Рятівна археологічна служба» Інституту археології НАН України Олег Осаульчук. Цього року розпочали дослідження на кількох ділянках, які мають надзвичайно важливе значення для історії міста. Зокрема вивчали одразу два замки — Низький і Високий, і на території Низького Замку археологічні розкопки проводили вперше. Також працювали на площі Звенигородській, 3, біля церкви Св. Миколая, на площі перед ЛНУ ім. І. Франка, у дворику Чорної кам’яниці (площа Ринок, 4). 
Прочитати
13.12.17 «Коли цвіте папороть», красива та грандіозна
«Коли цвіте папороть», красива та грандіозна

У Львівській опері 15, 16 і 17 грудня відбудеться резонансна прем’єра — постановка забороненої 40 років тому фольк-опери-балету Євгена Станковича «Коли цвіте папороть». «Вся музична інтелігенція Києва збирається на прем’єру до Львова», — занонсував режисер вистави, художній керівник та генеральний директор театру опери та балету імені Соломії Крушельницької Василь Вовкун. Що закономірно, адже до творення цієї «красивої, грандіозної та історичної» постановки залучили зіркових київських та львівських митців. 
Прочитати
13.12.17 Народний дереворит: емоції святих
Народний дереворит: емоції святих

Зображення святих, Христа, Богородиці, біблійних сценок народні майстри наносили на дереворитне кліше, вирізьблювали його, заливали фарбою та відбивали на папері. Так творили дереворит — популярну в XVII — XIX століттях графічну техніку. Нерідко відбитки розмальовували вручну, щоб наблизити до мальованих ікон, надати їм виразності. До 30 січня в Музеї етнографії та художнього промислу на виставці «Народний дереворит у художніх збірках Львова» експонують 125 графічних творів із музейних збірок та приватних колекцій. 
Прочитати
Сторінок : # « 1 2 3 4 5 6 7 » #
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Кві.2018
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
 
Реклама