Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
Сторінок : # « 1 2 3 4 5 6 7 » #
31.01.19 Ті, що вижили у темряві
Ті, що вижили у темряві

Вони щодня ризикували життям, вдавались до хитрощів, ходили під прицілом куль величного гестапо — і все для того, аби врятувати десяток людей, чиї життя були просякнуті темрявою та страхом померти. Та про все по черзі…


Прочитати
24.01.19 Мозаїка чотирьох стихій Олексія Коваля
Мозаїка чотирьох стихій Олексія Коваля

Які образи асоціюються у вас з чотирма стихіями — Землею, Небом, Водою, Повітрям? Про те, якими їх уявляє київський художник Олексій Коваль, можна побачити до 10 лютого на виставці «Земля і Небо» у галереї «Зелена канапа». 

   Живописець за освітою, художник знайшов себе в техніці емалей на металі. 
   «Олексій Коваль досить довго шукав свою мистецьку родзинку, — розповідає директорка галереї Олеся Домарадзька. — І одного разу під час подорожі до Болгарії ознайомився з технікою емалей на металі. Спершу створював відлиті з бронзи пласкі об’єкти з ручками і ніжками, які називав «ляльками». Вони були представлені на його першій персональній виставці 2015 року, яка відбулася саме в нашій галереї. Знайшовши свою техніку, художник дуже швидко почав прогресувати, змінюватися, трансформуючи декоративно-ужиткову техніку на мистецьку, образотворчу».
Прочитати
17.01.19 Лабіринт історії
Лабіринт історії

Щодня ми йдемо вуличками Львова, задивляємось на архітектуру, захоплюємось нею, фотографуємо й фотографуємось на її фоні. Та мало хто знає, що таїться в глибинах конкретної споруди. Двері до одного з лабіринтів історії — підземелля Гарнізонного храму Святих апостолів Петра і Павла, привідкрив «Ратуші» екскурсовод, викладач кафедри туризму  ЛНУ ім. І.Франка Тарас ЗАВАДОВСЬКИЙ. 
Прочитати
11.01.19 «Історія життя Анни Бойко»: чому нам цікаво її читати?
«Історія життя Анни Бойко»: чому нам цікаво її читати?

Історія появи цієї «Історії…» розпочалася 2009 року з надрукованої на принтері збірочки віршів мешканки села Яглуш на Івано-Франківщині Анни Бойко. Такий подарунок їй зробили донька та внучка. 

   — Коли ми з батьками на День села привезли бабці 20 примірників книжечки, її це так вразило! — розповідає внучка Анни Бойко, архітекторка та художниця-графік Оля Супрун. — Вона побачила свої вірші не просто записаними в зошиті, а як матеріальну річ, якою може з кимось поділитися. Тоді вона почала  писати спогади. 
Прочитати
Сторінок : # « 1 2 3 4 5 6 7 » #
Обличчя номера

Oblyccja.jpg">

Завантажити номер

 
Календар
« Кві.2019
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
 
Реклама