Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
Сторінок : # « 1 2 3 4 5 6 7 » #
17.10.18 Міська рада VS «Коперник»: нічого особистого, тільки бізнес?
Міська рада VS «Коперник»:  нічого особистого,  тільки бізнес?


Кінотеатр «Коперник» призупинив свою діяльність. До такого кроку дирекція мережі кінотеатрів «Кінопалац-Львів» вдалася через наміри Львівської міської ради збільшити наймачеві плату за оренду приміщення. 
Прочитати
10.10.18 «NIMB біометрія»: пошуки втраченого сенсу
 «NIMB біометрія»: пошуки втраченого сенсу 

У Музеї Пінзеля — проект Кауфмана про мистецтво та життя

Пінзель і Кауфман, довіра і діалог, деконструкція німбів та пошуки нової сакральності — у Музеї барокової скульптури Іоана Георгія Пінзеля відкрили проект Влодка Кауфмана «NIMB біометрія». Виставку експонують у рамках бієнале довіри, що триватиме у Львові 19 — 21 жовтня.
Прочитати
26.09.18 Андрій ГРЕЧИЛО: «В Україні навколо тризуба багато міфологізації»
Андрій ГРЕЧИЛО: «В Україні навколо тризуба багато міфологізації»

Гран-прі конкурсу на найкращу книжку ювілейного 25-го BookForum’у здобув альбом «Наш герб. Українські символи від княжих часів до сьогодення» Андрія Гречила та Богдана Завітія (видавництво «Родовід»). У 400-сторінковому альбомі — понад 700 ілюстрацій із більш ніж 50 музеїв, архівів і бібліотек України та світу. Про те, чим особливе це видання, а також про історичну долю нашого національного символу «Ратуша» запитала в доктора історичних наук, провідного наукового співробітника Інституту української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського, голову Українського геральдичного товариства, співавтора Державного Герба України Андрія Гречила. 
Прочитати
19.09.18 BookForum: піар чи легітимізація ворога?
BookForum: піар чи легітимізація ворога?

Книга, яку ще ніхто не читав, здійняла масу емоцій

Форум видавців у Львові, який цьогоріч іменують BookForum,  за 25 років діяльності став іміджевою подією, відвідати яку з’їжджаються поціновувачі друкованого слова чи не з усього світу. Та останнім часом ледь не щороку Форум стикається з усе новою скандальною хвилею, що пов’язана з тим чи іншим виданням. Не оминула хвиля «негативізму» і скандальних коментарів масштабний захід і цього року. Серед кількох тисяч нових книжок хейтери висловили своє підкреслене «фе» щодо книги «Програні війни Юрія Беляєва» французького журналіста П’єра Сотрея. Саме через цю книгу дехто назвав цю культурну подію «Форумом сепаратистів». «Ратуша» намагалась зорієнтуватись у перипетіях цієї історії.

Прочитати
Сторінок : # « 1 2 3 4 5 6 7 » #
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Гру.2018»
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
 
Реклама