Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
Сторінок : # « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » #
24.01.19 Мозаїка чотирьох стихій Олексія Коваля
Мозаїка чотирьох стихій Олексія Коваля

Які образи асоціюються у вас з чотирма стихіями — Землею, Небом, Водою, Повітрям? Про те, якими їх уявляє київський художник Олексій Коваль, можна побачити до 10 лютого на виставці «Земля і Небо» у галереї «Зелена канапа». 

   Живописець за освітою, художник знайшов себе в техніці емалей на металі. 
   «Олексій Коваль досить довго шукав свою мистецьку родзинку, — розповідає директорка галереї Олеся Домарадзька. — І одного разу під час подорожі до Болгарії ознайомився з технікою емалей на металі. Спершу створював відлиті з бронзи пласкі об’єкти з ручками і ніжками, які називав «ляльками». Вони були представлені на його першій персональній виставці 2015 року, яка відбулася саме в нашій галереї. Знайшовши свою техніку, художник дуже швидко почав прогресувати, змінюватися, трансформуючи декоративно-ужиткову техніку на мистецьку, образотворчу».
Прочитати
17.01.19 Лабіринт історії
Лабіринт історії

Щодня ми йдемо вуличками Львова, задивляємось на архітектуру, захоплюємось нею, фотографуємо й фотографуємось на її фоні. Та мало хто знає, що таїться в глибинах конкретної споруди. Двері до одного з лабіринтів історії — підземелля Гарнізонного храму Святих апостолів Петра і Павла, привідкрив «Ратуші» екскурсовод, викладач кафедри туризму  ЛНУ ім. І.Франка Тарас ЗАВАДОВСЬКИЙ. 
Прочитати
11.01.19 «Історія життя Анни Бойко»: чому нам цікаво її читати?
«Історія життя Анни Бойко»: чому нам цікаво її читати?

Історія появи цієї «Історії…» розпочалася 2009 року з надрукованої на принтері збірочки віршів мешканки села Яглуш на Івано-Франківщині Анни Бойко. Такий подарунок їй зробили донька та внучка. 

   — Коли ми з батьками на День села привезли бабці 20 примірників книжечки, її це так вразило! — розповідає внучка Анни Бойко, архітекторка та художниця-графік Оля Супрун. — Вона побачила свої вірші не просто записаними в зошиті, а як матеріальну річ, якою може з кимось поділитися. Тоді вона почала  писати спогади. 
Прочитати
20.12.18 Львів і паровий панк
Львів і паровий панк

Літературну премію міста вручили за експериментальну біографію Нечуя-Левицького

У Львові вперше вручили Премію міста літератури ЮНЕСКО, яку її оргкомітет задумав чотири роки тому. Фіналісти премії — письменники Маріанна Кіяновська, Вікторія Амеліна, Наталка Сняданко, Михайло Слабошпицький, Петро Яценко, а також перекладачі Павло Мигаль, Ярослава Стріха та Ольга Любарська. Лауреатом Премії міста літератури ЮНЕСКО став Петро Яценко — за роман «Нечуй. Немов. Небач» про класика української літератури Івана Нечуя-Левицького у стилі парового панку. 

Прочитати
Сторінок : # « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » #
Обличчя номера

Oblyccja.jpg">

Завантажити номер

 
Календар
« Чер.2019
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
 
Реклама