Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
Сторінок : # « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » #
21.12.17 Археологія, що змінює історію
Археологія, що змінює історію

Археологічні дослідження на території Львова, проведені 2017 року, не принесли сенсаційних знахідок-артефактів, однак дали науковцям поживу для переосмислення історії Львова. Про це розповів директор НДЦ «Рятівна археологічна служба» Інституту археології НАН України Олег Осаульчук. Цього року розпочали дослідження на кількох ділянках, які мають надзвичайно важливе значення для історії міста. Зокрема вивчали одразу два замки — Низький і Високий, і на території Низького Замку археологічні розкопки проводили вперше. Також працювали на площі Звенигородській, 3, біля церкви Св. Миколая, на площі перед ЛНУ ім. І. Франка, у дворику Чорної кам’яниці (площа Ринок, 4). 
Прочитати
13.12.17 «Коли цвіте папороть», красива та грандіозна
«Коли цвіте папороть», красива та грандіозна

У Львівській опері 15, 16 і 17 грудня відбудеться резонансна прем’єра — постановка забороненої 40 років тому фольк-опери-балету Євгена Станковича «Коли цвіте папороть». «Вся музична інтелігенція Києва збирається на прем’єру до Львова», — занонсував режисер вистави, художній керівник та генеральний директор театру опери та балету імені Соломії Крушельницької Василь Вовкун. Що закономірно, адже до творення цієї «красивої, грандіозної та історичної» постановки залучили зіркових київських та львівських митців. 
Прочитати
13.12.17 Народний дереворит: емоції святих
Народний дереворит: емоції святих

Зображення святих, Христа, Богородиці, біблійних сценок народні майстри наносили на дереворитне кліше, вирізьблювали його, заливали фарбою та відбивали на папері. Так творили дереворит — популярну в XVII — XIX століттях графічну техніку. Нерідко відбитки розмальовували вручну, щоб наблизити до мальованих ікон, надати їм виразності. До 30 січня в Музеї етнографії та художнього промислу на виставці «Народний дереворит у художніх збірках Львова» експонують 125 графічних творів із музейних збірок та приватних колекцій. 
Прочитати
06.12.17 «Червоні голови» львівської полігональної скульптури
«Червоні голови» львівської полігональної скульптури

Про полігональну скульптуру та полігональне моделювання вперше я почула від свого нинішнього співрозмовника — студента кафедри дизайну Львівського лісотехнічного університету, працівника дизайнерського бюро «Hochu rayu», викладача гуртка початкового технічного моделювання, архітектури та дизайну Центру творчості дітей та юнацтва Галичини Володимира Савельєва. Ідеться про популярне нині захоплення, яке в Україну тільки починає проникати. Тим часом у світі полігональна скульптура існує як хобі і як професійна діяльність, як мистецтво і як творення утилітарних об’єктів. 
Прочитати
Сторінок : # « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » #
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Лип.2018
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
 
Реклама