Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
Сторінок : # « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » #
03.04.19 Євгенія БАРДІНА: «Потрібно прожити і світлі, і темні архетипи»

Євгенія БАРДІНА: «Потрібно прожити і світлі, і темні архетипи»

Відштовхуючись від концепції колективного несвідомого та архетипів, що її розробив швейцарський психоаналітик Карл Густав Юнг, представники нейролінгвістичного програмування сформулювали вісім архетипів як відображення вікової та емоційно-психологічної еволюції людини.

Прочитати
27.03.19 Володарі корон

Володарі корон

Вольові, сильні, величні… Такими постають в нашій уяві давні правителі. Які вони були насправді, можна лише здогадуватись. Хто ж вони? До яких династій належали, як користувалися своїми титулами і діадемами, чи правда, що у Русі був тільки один король, площу довкола пам’ятника котрому львів’яни нині часто називають «біля Коня»? Про це в рамках лекції «Русь і її королі ХІІІ — XIV століття» розказав кандидат історичних наук, доцент кафедри історії середніх віків та візантиністики Львівського національного університету імені Івана Франка, науковий співробітник відділу історії середніх віків Інституту українознавства імені Івана Крип’якевича НАН України Ілля Паршин у стінах наукової бібліотеки Львівського національного університету імені І. Франка.

Прочитати
06.03.19 Японія: країна кривозубих няшок

Японія: країна кривозубих няшок

Доки бос не пішов з алко-вечірки, ніхто з підлеглих не наважиться покинути товариство. Якщо ви не вживаєте алкоголю, уникаєте п’ятничних посиденьок зі співробітниками в барі, у вас можливі проблеми на роботі. Це не про Україну — про Японію. Львівська мандрівниця Людмила Калабуха привезла чимало вражень, які ламають стереотипи про цю країну.

Прочитати
27.02.19 Віктор БРОНЮК: «Щойно потепліє, почнемо знімати нові випуски «АлкоЛікбезу»

Віктор БРОНЮК: «Щойно потепліє, почнемо знімати нові випуски «АлкоЛікбезу»

Коли лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк виходить на сцену, проривається назовні і його виконавська харизма. Насамперед «ТІК» — це дотепність і драйв, але веселі та іскрометно-жартівливі пісні в репертуарі гурту помережані ліричними і щемливими композиціями. 1 березня «ТІК» виступить у Львові в клубі «Малевич» із концертом «Нове та найкраще». Прозвучать і свіжі хіти «Волошки», «Емочка», «АЛЬО-НА!», «Робот», і перевірені часом, як їх називають, «народні блокбастери» «Олені», «Вчителька», «Апрєль», «Прощайте, дівчата», «Свєта», «Сірожине пірожине», «Чоловіче щастя», «Не цілуй», «Гуляй, народ!», «Біла хмара, чорна хмара», «Люби ти Україну!» та інші.

Прочитати
Сторінок : # « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » #
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Жов.2019
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
 
Реклама