Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS

Пошук :
Сторінок : # « 1 2 3 4 5 6 7 8 » #
02.05.18 Прилетіли зі золотом
Прилетіли зі золотом

Після двох перемог у Харкові «Кажанам» для чемпіонства потрібно було в рідних стінах, в одному з матчів, подолати «залізничників». Чи то відповідальність, чи втома, але у Львові хлопці Крастіньша розгубились і двічі програли — 2 : 3 (25 : 21,
22 : 25, 25 : 19, 23 : 25, 9 : 15) та 1 : 3 (25 : 23, 21 : 25,
23 : 25, 19 : 25). Отож, чемпіон України мав визначитись у п’ятому поєдинку серії, у Харкові.
Прочитати
18.04.18 Батл енергійних та хітових
Батл енергійних та хітових
Львівська «Енергія» та київський «ХІТ» зіграли два перші поєдинки півфінальної серії футзальної Екстра-ліги. В першому матчі впевнену перемогу здобули столичні. А от у другому «енергетики» зуміли як слід поквитатися за поразку. Тепер серія переїжджає до Львова, де, ймовірно, визначиться фіналіст.
Прочитати
11.04.18 «Кажанам» «Новатор» не суперник
«Кажанам» «Новатор» не суперник
У півфінальній серії «Кажанам» довелось визначати сильнішого із хмельницьким «Новатором». В чемпіонаті «Кажанам» було дуже непросто протистояти хмельничанам. Впродовж регулярки «новатори» тричі зуміли здолати «Кажанів». Цей факт також додав інтриги протистоянню обох непоступливих колективів.
Прочитати
05.04.18 Енергетичний трилер
Енергетичний трилер
Львівська «Енергія» в надскладній чотириматчевій серії зуміла здолати хмельницький «Сокіл». У півфіналі суперником «зелено-білих» буде київський «ХІТ».
   Після двох виграшів у Хмельницькому для проходу до півфіналу «енергетикам» потрібна була одна перемога. Третій матч серії для хлопців Легчанова розпочався дуже непогано. На восьмій хвилині Сергій Коваль відкрив рахунок у зустрічі. Однак за три хвилини хмельничани зусиллями Щербаня відновили паритет.