Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS

Пошук :
Сторінок : # « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » #
05.04.18 Енергетичний трилер
Енергетичний трилер
Львівська «Енергія» в надскладній чотириматчевій серії зуміла здолати хмельницький «Сокіл». У півфіналі суперником «зелено-білих» буде київський «ХІТ».
   Після двох виграшів у Хмельницькому для проходу до півфіналу «енергетикам» потрібна була одна перемога. Третій матч серії для хлопців Легчанова розпочався дуже непогано. На восьмій хвилині Сергій Коваль відкрив рахунок у зустрічі. Однак за три хвилини хмельничани зусиллями Щербаня відновили паритет.
Прочитати
28.03.18 Козаки побили самураїв
Козаки побили самураїв
Збірна України з футболу активно готується до Ліги націй. Напередодні хлопці Шевченка зіграли товариські матчі зі збірними ватагами із Саудівської Аравії та Японії. В матчі зі саудами українці продемонстрували не дуже якісну гру і задовольнялись лишень нічиєю — 1 : 1. А от з азіатами справи пішли вже краще. Результативна перемога — 2 : 1.
Прочитати
14.03.18 Запеклі “Енергетики”
Запеклі “Енергетики”

Львівська «Енергія» пробилась до «Фіналу чотирьох» Кубка України з футзалу. У матчі-відповіді «енергетики» вдома у дуже запеклій боротьбі здолали «ІнБев/НПУ» (Житомир/Київ) — 3 : 1.
У першому матчі команди продемонстрували дуже результативну гру — і розписали мирову, 4 : 4. Для виходу до наступного раунду підопічним Легчанова потрібно було вдома перемагати «ІнБев/НПУ». Гостям також потрібна була перемога, тому вони дуже активно розпочали матч.