Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
Сторінок : # « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » #
24.06.15 Театральні війни по-львівськи
Театральні війни по-львівськи

У Львівській міській раді у департаменті гуманітарної політики актори Львівського театру імені Лесі Українки зібралися спільно з керівництвом гуманітарного напряму міста, аби за круглим столом вирішити конфліктну ситуацію, що склалася в колективі театру.
Прочитати
18.06.15 Журналісти на війні: наказано - вижити!
Журналісти на війні: наказано - вижити!

Завершився тренінг для працівників ЗМІ, які працюють у зоні АТО

"То що ви маєте робити, коли перев'язуєте пораненого, і раптом у вікно залітає граната?", - інструктор уважно подивився нам в очі. "Залягти… Впасти… Прикрити собою пораненого", - версії,  як і люди, були різні. "Ні, ви повинні просто прикритись товаришем, який одягнений в бронежилет, як щитом, - якщо він отримає ще кілька осколків, то ви зможете його згодом перев'язати і врятуєтесь обидва. Якщо ж він від розриву гранати загине, то згодом напишете в мемуарах святу правду, що ця людина врятувала вас від смерті, прикривши ваше тіло своїм. Це - війна", - наші перелякані погляди свідчили про те, що ми вмить багато що зрозуміли…  

Прочитати
10.06.15 «Сьогодні нам вигідно з Україною»

«Сьогодні нам вигідно з Україною»
 
Подорожні замальовки cучасної Одеси

Як не сумно, але традиційного одеського колориту стає дедалі менше. Історичні приземкуваті будиночки, перемішані зі сірою совковою забудовою, тепер розбавлені ще й високими, світлими, химерної архітектури новобудовами. Залиті сонцем чисто прибрані вулиці та елегантні квітучі бульвари заставлені торговими точками — автівками, просто з яких продають каву-шаурму-млинці. Тут усе ще не поспішають на зустрічі й життєвий темп повільніший, що традиційно для південних регіонів. На вулицях зустрічаються як вельми виховані та раді допомогти одесити з тією унікальною місцевою говіркою і гумором, так і відверто ворожі персонажі, яких у нас би назвали «чужі». Іншої причини ворожості, окрім як звернення до людини українською мовою, знайти так і не вдалося.

Прочитати
14.05.15 Так сказав сержант Крокер!
Так сказав сержант Крокер!

Відверто кажучи, ніхто б на Яворівський полігон, де бійці США в рамках навчань Fеarless Guardian-2015 ("безстрашний охоронець") вчать премудростей війни вояків нашої Нацгвардії, з журналістів і не їхав, коли б не одне "але"… Медіа фактично навіяли, що "фішкою" "пресухи" стане скандал, який розгорівся у зв'язку з публікацією журналіста "The New York Times". У своїй публікації автор зазначив, зокрема, таке: мовляв, американські інструктори (їх тут близько 300), констатують у наших бійців цілковиту нестачу військової підготовки. 
Прочитати
Сторінок : # « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » #
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Чер.2017
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
 
Реклама