Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
Сторінок : # « 38 39 40 41 42 43 44 » #
13.05.10 Володимир В’язівський: “Нині Кремль має і свою владу, і свою опозицію”
Володимир В’язівський: “Нині Кремль має і свою владу, і свою опозицію”

Під час голосування щодо Чорноморського флоту БЮТ просто підіграв Регіонам

Першопричиною зустрічі з депутатом Верховної Ради від “Нашої України” Володимиром В’язівським стала невеличка замітка в “Газеті по-українськи” про події під час голосування в парламенті щодо Чорноморського флоту. Саме з її цитування ми і розпочали нашу розмову.

Прочитати
29.04.10 Хронологія зради
Хронологія зради

Верховна Рада ратифікувала угоду про продовження перебування Чорноморського флоту в Криму ще на 25 років. “За” проголосували 236 депутатів. Про це повідомляє “Українська правда”.
“Рішення ухвалено”, — заявив Литвин.
Половини депутатів-регіоналів не було в цей час на місці голосування.
Вони блокували трибуну

Прочитати
04.03.10 Ірина Фаріон: “Це був майстер-клас, який я продемонструвала на цілу країну”
Ірина Фаріон: “Це був майстер-клас, який я продемонструвала на цілу країну”

Такого резонансу навколо національного питання в Галичині не було давно. Розпочався він після “походу” топ-оратора ВО “Свобода” Ірини Фаріон до дитячого садка. Там вона, з дещо різкими інтонаціями, розповідала дітям про правильні й неправильні форми українських імен. Завдяки розголосу, якого набув урок від Ірини Фаріон в Інтернеті й у ЗМІ, чимало прихильників національної ідеї відчули себе ошуканими, особливо на тлі активізації українофобських настроїв. А українофоби тішаться, що українські радикальні націоналісти самі собі шкодять. Сама Ірина Фаріон переконана, що вчинила все правильно. І тільки так, на її думку, можемо виховати українців справді українцями. Про це та інше Ірина Фаріон розповідає у розмові з “Ратушею”

Прочитати
11.02.10 Горе переможеним?!!
Горе переможеним?!!

Саме цю фразу (Vae victis!) вигукнув Бренн, ватажок сеннонських галлів, які в 386 році до н.е. увірвалися в Рим. Тоді його воїни перемогли римлян і окупували все місто, окрім Капітолійського пагорба, на якому римляни зуміли закріпитися. Бренн узяв їх в облогу, і врешті-решт оточені запропонували сплатити йому викуп за те, щоб галли покинули місто. Бренн зажадав від римлян 327 кг золота, на що ті погодилися. Галли принесли терези та гирі, а римляни винесли золото. Однак коли зважували, римляни помітили, що гирі фальшиві (важчі, ніж треба), і вказали на це Бреннові. У відповідь воїн кинув на чашу з гирями свій меч, зробивши підсумок ще менш справедливим, і вигукнув "Vae victis!", маючи на увазі, що умови капітуляції визначає переможець, як сильніший...

Прочитати
Сторінок : # « 38 39 40 41 42 43 44 » #
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Лис.2018
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
 
Реклама