Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
Сторінок : # « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » #
25.02.16 Беззаконня
Беззаконня

Я знаю значно більше про тіньові сторони цієї справи. На жаль, людина, яка знала ще більше і перед смертю розповіла низку приголомшливих фактів, загинула на Сході. Її звали Василь Кіндрацький, мій колега за фахом і боєць батальйону «ОУН». З ним ми їхали в Піски, і від нього я вперше почув не тільки феєричні свідчення, а й гірку правду про АТО. Тоді в лютому він приїхав до Львова і здивував фразою: «Це люди «Кобри». Вони вже не в батальйоні. І комбат «ОУН» Микола Коханівський сказав: «Ми їх захищати не будемо». А потім пояснив, чому. Через брак прямих свідчень, не можу говорити про все. Тому нехай говорять лише факти.
Прочитати
25.02.16 Візит Яроша
Візит Яроша

   У середу до Львова завітав екс-лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош, аби представити  новий Національний рух «Державницька ініціатива Яроша (ДІЯ)». Учасники руху заявили, що ініціатива покликана стати об’єднавчим фактором у важкий для держави час та реалізовувати ідеї, які чинна влада ігнорує. 
Прочитати
18.02.16 Очікувана поразка?
Очікувана поразка?

Українці образилися на Папу Римського, але шукають позитив у спільній декларації Папи і Патріарха  Дванадцятого лютого в головному аеропорту Гавани імені Хосе Марті здійснилася давня мрія Римського апостольсь кого престолу — зустріч глав двох Церков — Папи Франциска і Патріарха Кіріла. Римо-Католицька церква впродовж десятиліть намагалися організувати щось на кшталт перемовин із Московським патріархатом, однак Москва  вперто відмовлялася. Тож коли Патріарх Кіріл погодився на зустріч на Кубі з Папою Франциском, Рим втішився. Бо, здавалося б, нарешті досяг бажаного. Але саме путінська Москва завдяки цій зустрічі досягла важливих для себе іміджевих цілей. Наслідок цієї «транзитної» розмови — підписання спільної декларації глав двох Церков, яка в українському суспільстві спричинила значний резонанс. Українці, зокрема греко-католики, образилися й відчули себе зрадженими. Та оскільки образа — не надто вдала реакція, згодом почали по кілька разів перечитувати контраверсійні пункти документа й шукати позитив чи хоча б конструктив.
Прочитати
18.02.16 Ірина Верігіна: «Я там у «розстрільних» списках»
Ірина Верігіна: «Я там у «розстрільних» списках»

  Відомою на всю країну ця жінка-політик стала, коли у розпал війни навесні 2014 року взяла на себе відповідальність за Луганщину — з 10 травня по 16 вересня 2014 року вона очолювала Луганську обласну державну адміністрацію. Чоловіки-колеги відмовлялися, більше нікому було — так просто пані Ірина пояснює свій сміливий вчинок. На минулому тижні вона вперше відвідала Львів. Про переслідування чеченських найманців, «стіну Яценюка» і життя на окупованих територіях Верігіна розповідає читачам «Ратуші». 
Прочитати
Сторінок : # « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » #
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Сер.2017
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
 
Реклама