Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
Сторінок : # « 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » #
11.07.18 Зміна членів
Зміна членів

Необрані наглядачі виборчих бюлетенів

У Верховній Раді України цього місяця проводять одні з найбільших торгів року, цього разу — за вакантні місця членів Центральної виборчої комісії. Справа у тім, що семирічний термін повноважень 12 з 15 членів ЦВК закінчився ще 1 червня 2014 року, згодом спливла каденція ще одного, але склад комісії не оновлено досі. Станом на тепер мають бути замінені 13 членів. І от Президент Петро Порошенко 5 лютого 2018 року вніс до парламенту подання на кандидатів у нові члени Центрвиборчкому, а Комітет Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя підтримав рішення Гаранта 18 квітня. Наступна сходинка — за нардепами, бо саме вони ухвалюють більшістю голосів нових членів ЦВК, але не все так просто, бо в українському парламенті все має свою ціну. Відповідно, це потягло за собою так звану «парламентську кризу»…
Прочитати
06.06.18 Справа Бабченка: замовники і жертви
Справа Бабченка: замовники і жертви

Ввечері 29 травня з’явилася інформація, що російського журналіста Аркадія Бабченка вбили трьома пострілами в спину у його квартирі в Києві. Вже по обіді 30 травня стало відомо, що вбивство Бабченка було інсценуванням і добре «змайстрованою» спецоперацією СБУ задля запобігання замаху. Всі сумніви розвіялись, коли Бабченко вийшов до журналістів під час брифінгу голови СБУ Василя Грицака. Протягом тижня, що минув, з’явились нові приголомшливі подробиці. Зокрема, у Києві затримали організатора замаху, а список з 30 осіб в Україні, яких також мали ліквідувати, розширився до 47. 
Прочитати
30.05.18 Парасюки проти Микуша
Парасюки проти Микуша

Фейсбукописці під прицілом судової системи

Часто нам здається, що у всесвітньому павутинні, зокрема у соціальних мережах, ми маємо можливість вільно висловлювати свою думку, оціночні судження, бо, наприклад, Фейсбук — не ЗМІ, а вільний віртуальний майданчик для активних громадян, що «приховуються» за аватарками. Значна більшість користувачів соціальних мереж вважають, що не будуть покарані за поширення недостовірних відомостей, жорстких та негативно забарвлених оціночних суджень. Але насправді саме у соціальних мережах ми, мов на долоні, про нас знають більше, ніж ми припускаємо… Всі ми — під прицілом! Тож «Ратуша» вирішила дізнатись про основи української законодавчої бази, що регулює фейсбучні перипетії, правове врегулювання фейсбучних конфліктів.
Прочитати
23.05.18 Політико-олігархічне талант-шоу
Політико-олігархічне талант-шоу

У березні на каналі ICTV стартував телепроект, який, за логікою, повинен породити нових, незаангажованих лідерів українського суспільства, зі свіжими поглядами, ідеями, здатних змінити країну на краще та дати початок новому для українського політикуму формату. Як виявилось, таких людей є чимало, а експертів, які будуть наглядати та вносити свої зауваження, ще більше. Словом позитивних аспектів ток-шоу «Нові лідери» — безліч, єдиним і великим, політично трешовим мінусом благого діла є кінцевий бенефіціар, добре відомий «породілля» українських політиків різних років, один із найбагатших олігархів країни Віктор Пінчук. Відповідно, важко повірити в те, що цей олігарх, який упродовж років наживався на державі, справді бажає змін, зокрема, боротьби з олігархатом. Нас просто закликають взяти участь у божевільній грі за правилами олігарха, який створює чергову політсилу перед виборчим марафоном. 
Прочитати
Сторінок : # « 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » #
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Лис.2019
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
 
Реклама