Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
Сторінок : # « 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » #
30.05.18 Парасюки проти Микуша
Парасюки проти Микуша

Фейсбукописці під прицілом судової системи

Часто нам здається, що у всесвітньому павутинні, зокрема у соціальних мережах, ми маємо можливість вільно висловлювати свою думку, оціночні судження, бо, наприклад, Фейсбук — не ЗМІ, а вільний віртуальний майданчик для активних громадян, що «приховуються» за аватарками. Значна більшість користувачів соціальних мереж вважають, що не будуть покарані за поширення недостовірних відомостей, жорстких та негативно забарвлених оціночних суджень. Але насправді саме у соціальних мережах ми, мов на долоні, про нас знають більше, ніж ми припускаємо… Всі ми — під прицілом! Тож «Ратуша» вирішила дізнатись про основи української законодавчої бази, що регулює фейсбучні перипетії, правове врегулювання фейсбучних конфліктів.
Прочитати
23.05.18 Політико-олігархічне талант-шоу
Політико-олігархічне талант-шоу

У березні на каналі ICTV стартував телепроект, який, за логікою, повинен породити нових, незаангажованих лідерів українського суспільства, зі свіжими поглядами, ідеями, здатних змінити країну на краще та дати початок новому для українського політикуму формату. Як виявилось, таких людей є чимало, а експертів, які будуть наглядати та вносити свої зауваження, ще більше. Словом позитивних аспектів ток-шоу «Нові лідери» — безліч, єдиним і великим, політично трешовим мінусом благого діла є кінцевий бенефіціар, добре відомий «породілля» українських політиків різних років, один із найбагатших олігархів країни Віктор Пінчук. Відповідно, важко повірити в те, що цей олігарх, який упродовж років наживався на державі, справді бажає змін, зокрема, боротьби з олігархатом. Нас просто закликають взяти участь у божевільній грі за правилами олігарха, який створює чергову політсилу перед виборчим марафоном. 
Прочитати
16.05.18 Політичні маневри демократії
Політичні маневри демократії

В Україні стартувала Всеукраїнська акція на підтримку виборчої реформи. Як зазначили організатори, акція «НІ! Виборам за законом Януковича» відбулася 15 травня на центральних площах усіх обласних центрів України, а 17 травня — У Києві, під Верховною Радою. Активісти та політики об’єдналися навколо вимоги негайно ухвалити Виборчий кодекс 3112-1 в цілому. «Громадська організація «Центр UA» разом із представниками політичних партій Об’єднання «Самопоміч», ВО «Свобода», «Громадянська позиція», «Демократичний альянс», «Європейська партія України», «Сила людей», «Національний корпус», «Народний контроль», Громадський рух «Хвиля», Рух «Визволення», локальними партіями та активістами публічно вимагатимуть ухвалення в другому читанні та в цілому проекту Виборчого кодексу (№ 3112-1), що передбачає проведення парламентських виборів за пропорційною системою з відкритими регіональними списками», — йдеться на сайті ГО «Центр UA».
Прочитати
09.05.18 Чому Львів не поглине Винники
Чому Львів не поглине Винники
Коли львів’яни говорять про те, що межі Львова можуть розширитись за рахунок приєднання навколишніх населених пунктів, то наступною фразою чомусь обов’язково є: «О, тепер ВІН поторгує і їхньою ЗЕМЕЛЬКОЮ!». Це, очевидно, тому, що багато львів’ян —  скептики і не розуміють величі багатьох реформ? Чи не тому?
Прочитати
Сторінок : # « 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » #
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Тра.2020
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
Реклама