Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Пошук :
Сторінок : # « 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » #
11.02.16 Незабутий борг
Незабутий борг

Чи отримає «Онур» свої 200 мільйонів «заднім числом»?

Схоже, що міська рада вміє тримати слово, і навіть роки не змусили чиновників «забути» про дві, невідомо в який спосіб, відремонтовані дороги — на вулиці Ряшівській та проспекті Вернадського.  Річ у тім, що ще в 2011 році фірма «Онур», яка у Львові перетворилася мало не на головного підрядника, взялася ремонтувати ці дороги, щоб нове полотно було там вже на початок футбольного чемпіонату. Проте за роботу вони взялись невідомо за які гроші, адже на ремонт цих вулиць кошти не були закладені ні в міському, ні в державному бюджеті. Чиновники дуже наполегливо переконували тодішніх депутатів зробити ремонт вулиць за міський кошт, але депутати жодного разу не підтримали таке рішення. Адже, на їхню думку, у Львові було і є куди вкладати гроші — наприклад, полагодити шляхи, де й асфальту не було. Попри брак коштів, названі дороги були відремонтовані. Відтоді минуло чотири роки, а грошей за роботу фірма так і не отримала. І ось, про Ряшівську в міській раді заговорили знову.
Прочитати
21.01.16 Коловорот грошей у бюджеті
Коловорот грошей у бюджеті

Зросте податок на нерухомість, шкільне харчування залишається, 
замість пільгового проїзду — адресна допомога

   Затвердження бюджету цього року перетворюється на цілу епопею. І причиною цього стали ґрунтовні зміни в законодавстві країни. Головний фінансовий документ нардепи ухвалювали зі скандалами і численними правками, паралельно виправляючи і Податковий кодекс. Тож проголосований раніше бюджет міста Львова також довелося правити. Але на цьому зміни не завершились, бо держмужі ще не вирішили, що ж буде з індексацією, а отже, головний фінансовий документ міста ще будуть переглядати, як мінімум через півроку. Що ж до теперішніх нововведень, то найбільші зміни стосувалися ПДФО (податку на доходи фізичних осіб, який зараховують до міського гаманця) та розміру єдиного соціального внеску, який зменшили до 22 % з 36 %. Саме через таке зменшення з усіх бюджетних та комунальних підприємств, де нараховується зарплата, було відмінусовано цю різницю. Нагадаємо, що ЄСВ — це фактично головне джерело фінансування пенсій у країні, тому, щоб компенсувати різницю, нардепи в кілька разів підвищили акцизи. Позначилися нововведення і на гаманці Львова, бо з одного боку — додаткові надходження від ПДФО, а з іншого — місту віддали утримання профільної освіти.
Прочитати
14.01.16 Мільйони «в трубу»
Мільйони «в трубу»

Інвестиційний внесок власникам готелю «Леополіс» у розмірі 27 мільйонів гривень таки списали!

Ще за минулої каденції питання про зарахування інвестиційного внеску приватному акціонерному товариству «Європейський дім» не раз порушували у Львівській міській раді, проте, попри лобіювання з боку міського голови Львова Андрія Садового, депутати тоді так і не проголосували його. 

Перед другим туром мерських виборів опонент Садового Кошулинський, підбиваючи підсумки попередньої каденції, сказав: «Не вдалося міському голові через сесію позбавити інвестиційного внеску розміром у 27 млн грн готель «Леополіс». Переконаний, що тільки-но буде перша можливість, Садовий лобіюватиме це питання, аби з цієї юридичної особи зняли інвестиційний внесок». Тепер, маючи неабияку підтримку серед чинних міських обранців (тільки «Самопоміч» — це вже 24 депутати з 64), Андрій Іванович знову вніс це питання в порядок денний. За день до свята Нового року, на останній сесії 2015-го — 30 грудня. В результаті «Леополісу» таки списали понад 27 мільйонів гривень! Таке рішення підтримали 42 обранці.
Прочитати
14.01.16 Податки таки змінили
Податки таки змінили

Скандали в парламенті наприкінці минулого року найбільше стосувалися затвердження бюджету та змін у Податковий кодекс. А під стінами Верховної Ради протестували аграрії. Зрештою, нардепи проголосували за обидва документи, але зі значними змінами. “Ратуша” вже писала про два альтернативні законопроекти щодо податкових змін. Нагадаємо, що раніше уряд пропонував практично знищити спрощену систему оподаткування, запровадити повсюди касові апарати чи значно зменшити аграрну категорію.

   Проте, після довгих дискусій і змін, був ухвалений закон “Про внесення змін у Податковий кодекс України та деякі законодавчі акти України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році”. За словами експертів, зміни в Податковий кодекс ще будуть затверджувати, але найрадикальніших пропозицій уряду нардепам вдалось уникнути.


Прочитати
Сторінок : # « 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » #
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Лют.2019
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   
 
Реклама