Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Статті / 22.2.2018
Сторінок : 1 2 » #
22.02.18 «Червоно-чорний» як колір скандалу
«Червоно-чорний» як колір скандалу

Сесія Львівської міської ради 15 лютого не минула без скандалів. Одне з найгучніших питань порядку денного — вивішування символіки національно-визвольної боротьби у Львові у дні визначних історичних подій. Яблуком розбрату між депутатським корпусом, громадськістю і чиновниками мерії став червоно-чорний прапор. Йдеться про дві  ухвали та два різні підходи до одного й того ж питання. 
Соціум Прочитати
22.02.18 Депутатський прорив на АТП-1
Депутатський прорив  на АТП-1

Візит депутатів на підприємство, що розташоване на вул. Авіаційній, 1, пов’язують із повідомленням у спільноті «Варта-1»: міські обранці вирішили особисто перевірити правдивість слів невідомого фейсбукописця. Незадоволений анонім з акаунту з вигаданим ім’ям поширив інформацію про те, що водіям АТП-1 зарплату, мовляв, платять «за двома відомостями», а частину ще й вираховують — за борги по «плану» та в разі, якщо водії використовують більше пального, ніж передбачено!
   20 лютого, приблизно о 09:30, депутати ЛМР Ігор Зінкевич, Сергій Івах, Любомир Босаневич, Ігор Дякович, Мирослав Данилків, Ігор Телішевський, представники Громадської ради при управлінні транспорту ЛМР і журналісти приїхали на АТП-1, однак пройти на підприємство їм завадили охоронці. Депутати намагалися прорватися силою, відтак зчинилася 
15-хвилинна штовханина і бійка. Зрештою охоронці все ж пропустили прибулих на територію підприємства.
Соціум Прочитати
22.02.18 Віталій КОРЕЦЬКИЙ: «Децентралізація — реформа, яка позбавить радянського адміністративного спадку»
Віталій КОРЕЦЬКИЙ: 
«Децентралізація — реформа, яка позбавить радянського адміністративного спадку»

Три роки в Україні триває реорганізація громад, передання повноважень і фінансів на місця. Люди отримали змогу самостійно ухвалювати рішення і відповідати за їх реалізацію у своїх населених пунктах. Децентралізація —  складна й глибинна реформа, яка перебудовує всю систему управління країною, позбавляючи її радянського адміністративного спадку. Чи достатні темпи цієї реформи? Як проходить етап перезавантаження місцевого самоврядування Львівщини та які маємо результати? Відверта розмова, фахова оцінка сьогодення із перших уст — з експертом із правових питань Асоціації міст України, радником голови Львівської обласної державної адміністрації з питань децентралізації і людиною, яка об’їздила найдальші закутки регіону, Віталієм КОРЕЦЬКИМ.
Політика Прочитати
22.02.18 Непевне «так» змініть на щире «ні»
Непевне «так» змініть на щире «ні»

Ви вкотре не змогли сказати «ні» й погодилися зробити те, чого вам робити не хотілося? Тоді маєте шанс на приємне відчуття перемоги після першого усвідомленого «ні». «Ні», яке дає відчуття свободи і яке перетворюється на «так» самому собі — своїм потребам, відчуттям, бажанням. А усвідомлене «так», сказане іншим, набуває ще більшої ваги й цінності. 

   Бізнес-тренерка Людмила Калабуха вчить своїх клієнтів долати відмови — переконувати покупців змінити їхнє «ні» на потрібне продавцю «так». Водночас вона пропонує своїм клієнтам і читачам своєї книжки «Почніть говорити «ні» навчитися правильно відмовляти. Чому нам важко казати «ні» і як це подолати? Про це та інше «Ратуша» запитала в Людмили Калабухи, яка тепер пише нову книжку — «Я маю право бути собою». 
Культура Прочитати
Сторінок : 1 2 » #
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Лют.2018»
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    
 
Реклама