Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Статті / 27.6.2018
Сторінок : 1 2 3 » #
26.06.18 САМОСУД З чиєї волі табори відходять в небо?
САМОСУД 
З чиєї волі табори відходять в небо?

Ця біда у Львові визрівала давно. Несподівано Львів заполонили зграйки циган, які ледь не відкрито викрадали у львів’ян та гостей міста їхнє майно в умовах певної аморфності правоохоронців («А що ми можемо вдіяти, адже вони не мають паспортів?») і повної бездіяльності місцевої влади, яка пустила цю ситуацію на самоплив. На загальноукраїнському тлі гоніння на стихійні кочові табори, яке об’єднало певні громадські організації і силовиків, трагедія у Львові стала просто завершальним трагічним акордом, який, будьмо відверті, не дуже і здивував. Прихильники «суду Лінча» щодо ромів мали свою багатогранну мотивацію: ті порушують громадський порядок, споруджують табори, зневажаючи всі санітарні норми, засмічують паркову зону, вокзали, жебракують, крадуть, провокують інциденти, їхній неестетичний вигляд,  врешті-решт, просто викликає почуття дискомфорту на вулицях міст. Але вбивство цигана навряд чи вирішить хоч одну з цих проблем, а от темну пляму на Львів і на львів’ян ще довго доведеться маскувати розмаїтими «круглими столами», які мають задекларувати нашу неймовірну толерантність!
Кримінал Прочитати
26.06.18 Секрети справжніх мосяжників
Секрети справжніх мосяжників

Блукаючи вуличками Львова, можна побачити всякої всячини на місяць, а то й на рік наперед. Вона захоплюватиме вас ночами у снах, а може, й лякатиме до тремтіння ніг. То і є Львів, який зачаровує, надихає, ба навіть і лякає. От і репортера «Ратуші» доля несподівано завела на вулицю Лесі Українки, де розташований невеличкий магазин чоловічих ременів «Клямра», але зараз не про нього… Розповідатимемо про невеличку мануфактуру в місті Лева, майстри якої в своїх роботах відроджують давнє гуцульське мистецтво — мосяжництво (різновид художньої обробки металів і виготовлення з них різноманітних виробів). Власне про технологію виробництва авторських виробів та традиційне мистецтво «Ратуші» розповів співзасновник «Клямри» Андрій Левицький, який починав свою діяльність із нуля, а тепер по його вироби з’їжджаються люди звідусіль.
Соціум Прочитати
26.06.18 Одеський досвід для львівських пацієнтів
Одеський досвід для львівських пацієнтів

Минулого тижня Львів відвідав відомий одеський професор Анатолій МАЛЕЦЬКИЙ, який очолює відділ офтальмоонкології Інституту очних хвороб та тканинної терапії імені Філатова. У нашому місті він консультував пацієнтів та проводив складні офтальмологічні операції.


   «Співпрацюємо з Інститутом Філатова багато років. Це наша альма-матер. Інститут створили ще на початку минулого століття. Це була провідна установа в колишньому Радянському Союзі, відома на цілий світ. Нині — провідна в Україні. Наші лікарі часто їздять туди на курси, для вдосконалення навичок, на конференції. Упродовж 8-9 років практикуємо приїзд професорів з Інституту Філатова, бо не всі наші пацієнти в змозі поїхати до Одеси, щоб отримати належну допомогу», — розповідає кандидат медичних наук, завідувач офтальмологічного відділення № 1 обласної клінічної лікарні, головний офтальмолог Львівщини Олександра ПАВЛІВ.
Новини Прочитати
26.06.18 Сфальшовані ліки: згубна дешевизна
Сфальшовані  ліки: згубна дешевизна

Ні для кого не секрет, що фармацевтичний бізнес — один із найприбутковіших у світі. Адже люди хворіють, потребуючи найрізноманітнішого лікування, і ладні економити на всьому, тільки не на здоров’ї — своєму й близьких людей. Однак завжди є ті, що готові нажитись на чужому нещасті. Мережа інтернет майорить безліччю рекламних блоків про мегазнижки на коштовні препарати та інші медикаменти. Зазвичай це — сайти, які торгують 

Соціум Прочитати
Сторінок : 1 2 3 » #
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Чер.2018
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
 
Реклама