Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Статті / 13.9.2018
Сторінок : 1 2 » #
13.09.18 Вілла Бачевських: скандальне сусідство
Вілла Бачевських: скандальне сусідство

Звести житлові будинки з вбудованими громадськими приміщеннями, парківкою й трансформаторною підстанцією на території вілли Бачевських на вул. Вітовського, 35-а має намір компанія «Марконі», яка є власником земельної ділянки за цією адресою. Відповідне питання про затвердження містобудівних умов та обмежень у п’ятницю, сьомого вересня, розглядали під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради. 
Новини Прочитати
13.09.18 Zero Waste: з чого почати
Zero Waste: з  чого почати

Світовий громадський рух Zero Waste  (в перекладі на українську — нуль сміття) став популярний у Львові ще торік, коли після Грибовицької трагедії потреба зменшити обсяг відходів стала як ніколи актуальна. Zero Waste — це своєрідна філософія, заснована на необхідності продукувати менше сміття, уникаючи в побуті пластику та поліетилену, та використовуючи речі, які можна переробити. А головне, долучившись до руху Zero Waste, кожен із нас може допомогти суттєво покращити стан довкілля. І все, що для цього потрібно, — крок за кроком змінювати свій побут. Як? Ми дізнались у тих, хто приєднався до ініціативи.
Соціум Прочитати
13.09.18 Безжальна щирість «Героя мого часу»
Безжальна щирість «Героя мого часу»

Головний герой фільму Тоні Ноябрьової «Герой мого часу» Жорік намагається знайти для себе соціальний ліфт у сучасній столиці України. Він прагне перейти з одного прошарку в інший, прагне кращого життя, однак не виявляє наміру змінюватися. Приїхавши з провінції до Києва на два місяці, намагається вирішити проблему зі сміттям у під’їзді та з корупцією в країні, а також реалізуватися професійно та особисто. Читає поради з буклету про «5 кроків до красивого життя», слухає тренінги про позитивне мислення та візуалізацію. Поступово його спроби зазнають фіаско, а він сам — розчарування. 
Культура Прочитати
13.09.18 «Мандрівні» казки, які вчать цінувати дружбу
«Мандрівні» казки, які вчать цінувати дружбу

Свою третю книжку казок Леся Кічура зосередила навколо теми подорожей — цього разу казкарка презентує «Добрі мамині казки. Мандри». У планах і напрацюваннях — уже й четверта книжка, а наразі «Ратуша» записала розповідь авторки про її нову «мандрівну» збірку. 
Культура Прочитати
Сторінок : 1 2 » #
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Вер.2018
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
 
Реклама