Головна        Новини        Соціум        Політика        Економіка        Культура        Спорт        Репортаж        Кримінал        Довкілля        Зоо SOS       

Статті / 4.4.2019
Сторінок : 1
03.04.19 ВЕРДИКТ — ЗНЕСТИ!!!

ВЕРДИКТ — ЗНЕСТИ!!!

Як би дивно це не звучало, але демонтаж незаконної забудови — випадок для Львова безпрецедентний, адже попри численні обіцянки та застереження чиновників, до знесення будинку дійшло таки вперше!

Соціум Прочитати
03.04.19 Жінки в рекламі: створення і руйнація стереотипів?

Жінки в рекламі: створення і руйнація стереотипів?

Відчайдушна домогосподарка, гарна беззахисна дівчина, самодостатня кар’єристка… Саме такими з давніх-давен постають жінки у рекламі та мас-медіа. Не можна не згадати про відомий вислів «твоє місце на кухні». Напевно, мало хто замислюється над тим, звідки він виник і поширився. Здається, суспільство вже звикло мислити стереотипами. Про те, як вони виникають, як формувався образ жінки у різні роки, в рамках лекції «Жінка як об’єкт у рекламі: стереотипи та маніпуляції» розповіла кандидатка культурології, доцентка кафедри журналістики НаУКМА, заступниця головного редактора StopFake.org Вікторія РОМАНЮК.

Соціум Прочитати
03.04.19 Заповітні «квадратні метри»

Заповітні «квадратні метри»

Якої б тонкої душевної організації ми не були, про які б високі матерії не думали, тема «квадратних метрів» близька кожному. Всі ми трепетно ставимось до вибору власного житла, уявляємо, якою саме має бути «наша фортеця»,  наш прихисток у цьому нестабільному світі. Про нюанси успішної оренди та купівлі нерухомості нам розповів пан Ярослав, який 5 років працює ріелтором у Львові.

Соціум Прочитати
03.04.19 Євгенія БАРДІНА: «Потрібно прожити і світлі, і темні архетипи»

Євгенія БАРДІНА: «Потрібно прожити і світлі, і темні архетипи»

Відштовхуючись від концепції колективного несвідомого та архетипів, що її розробив швейцарський психоаналітик Карл Густав Юнг, представники нейролінгвістичного програмування сформулювали вісім архетипів як відображення вікової та емоційно-психологічної еволюції людини.

Культура Прочитати
Сторінок : 1
Обличчя номера

Завантажити номер

 
Календар
« Кві.2019»
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
 
Реклама