Четвер, 23 Березня

“ІНФОРМАЦІЙНА ДИВЕРСІЯ В ІНТЕРЕСАХ КРАЇНИ-АГРЕСОРА” – ЗАЯВА “ЄС” ЩОДО СВІДЧЕНЬ МЕДВЕДЧУКА

Як могло статися, що держзрадник медведчук став для влади джерелом “правдивої” інформації, рівно як ведучі його каналів – учасниками патріотичного телемарафону

Усі “заяви” медведчука на адресу Петра Порошенка – це очевидна інформаційна диверсія в інтересах країни-агресора, бо порушення внутрішньополітичної єдності сьогодні працюватиме не на українські інтереси. Про це мовиться в заяві партії “Європейська Солідарність”.

“медведчук, який рятує свою шкуру від відповідальності за свою антиукраїнську діяльність, готовий “заявляти” будь-що про будь-кого. Це далеко не перші “сенсаційні” покази проти Порошенка, їх вже давали Портнов, Деркач, Онищенко, Жванія, Кузьмін та інші російські агенти”, – наголошується в заяві.

В “ЄС” переконані: немає жодних сумнівів, що слова про Порошенка медведчуку написали замовники, тому й читав він їх із суфлера. “Оплатою” за ці “свідчення” було переведення в кращі умови перебування та обіцянки обміну.

“Нам прикро, що в умовах війни Служба безпеки України не розслідує справи про очевидну колаборацію з ворогом деяких генералів СБУ та депутатів Верховної Ради, а монтує яскраві політично мотивовані ролики з “псевдосвідченнями” медведчука. І тому справа не у медведчуку та його “показах”, а в тім, що окремі представники  влади, як-от Баканов і Татаров, у надзвичайно складний момент на фронті вдаються до відверто шкідницьких дій – порушують принцип внутрішньополітичної єдності”, – наголошує “ЄС”.

Водночас цього принципу “Європейська Солідарність” дотримується з 24 лютого.

“Ми і далі наполягаємо на тому, що публічна дискусія між владою та опозицією повернутися на порядок денний може не раніше, ніж завершиться війна. Сьогодні ж маємо спільно працювати на перемогу”, – додали у партії.

“У нас є відповіді на всі запитання. Тоді як у влади точно немає відповідей на запитання, які є в суспільства”, – сказано в заяві.

“Як могло статися так, що державний зрадник медведчук став для влади джерелом достовірної інформації, рівно як ведучі його каналів – учасниками патріотичного телемарафону; чому з його соратників із колишньої ОПЗЖ влада формує лояльну до себе парламентську групу замість розслідування; і чому окремі чинні депутати з провладних груп і зі “Слуги народу” прямо колаборують з ворогом? Нас вже не здивує, якщо до справи проти Порошенка долучать покази путіна”, – мовиться в заяві.

“Європейська Солідарність” ще раз закликає владу зберігати внутрішню єдність як запоруку перемоги, і сподівається, що її почують.

“Ворог не Порошенко, ворог – путін. Війна чітко показала, хто є хто: хто боровся і бореться за Україну, а хто хоче повторення вічних історичних сценаріїв розколу України зсередини. Ми – державники, і переконані: спроби розпалити в Україні внутрішній конфлікт грають лише на руку москві. Сьогодні наше спільне завдання – зберегти Україну і звільнити українську землю від нашого споконвічного ворога – росії”, – наголошує “Європейська Солідарність”.

Share.

Leave A Reply