Вівторок, 30 Травня

Кохайтеся, чорнобриві, але… стережіться

В Італії українку вбив і закопав цивільний чоловік

В Італії поліцейські знайшли тіло 42-річної українки Вікторії Вовкотруб. Її вбив колишній співмешканець, 60-річний громадянин Сербії ромської національності. Нелюд закопав жінку неподалік від свого будинку, в закинутому саду, пише «Обозреватель».
Поліція затримала 60-річного громадянина Сербії ромської національності Кадруса Берісі (Beris Kadrus) тільки 10 листопада, коли він намагався викинути на смітник закривавлені килим і жіночий одяг.
Правоохоронці два дні вистежували його після того, як одна з подруг Вікторії заявила про її зникнення. Жінка повідомила поліції, що того дня, 4 листопада, загибла мала зустрітися з Берісі. А після цього її ніхто не бачив.
Поліцейські взяли чоловіка під варту. Спочатку він відмовлявся називати місце, де заховав тіло. Правоохоронці обшукали всі покинуті будинки в окрузі. Також вони провели ДНК-експертизу плям крові і волосся, які виявили на килимі. Усе це належало Вікторії Вовкотруб. Коли Кадрусу пред’явили ці докази, він вказав, де закопав тіло колишньої коханої.
Як розповідають знайомі українки, Вікторія з Кадрусом була знайома три роки. Спочатку вони зустрічалися, а потім стали жити в цивільному шлюбі. Наречений не подобався багатьом знайомим українки. Кадрус багато разів піднімав руку на Вікторію, бувало, що жорстоко її бив і знущався. Причиною могли бути ревнощі.
«Зовні це дуже неприємна людина. До того ж про нього ходили чутки, що у нього є «червона картка». Так називають документ про те, що людина насправді психічно нездорова. Наскільки це правда, я не знаю», — анонімно розповідає журналістам одна зі знайомих українки.
Сама Вікторія Вовкотруб родом з міста Умань, що на Черкащині. У неї залишилися двоє дітей — дорослий син і молодша дочка, ще школярка. А також літні батьки. Поїхала в Італію на заробітки, щоб фінансово допомагати своїм дітям і батькам. У чужій країні, в місті Брешія, вона доглядала за літніми італійцями, а також підробляла в барі. З новим коханим Вікторія кілька років тому навіть приїжджала в Україну. В одній із соцмереж у неї збереглися фото з тієї поїздки. Іноземний жених щосили обіймався з новими родичами.

11 листопада у Вікторії був день народження, і знайомі вітали її, писали побажання в соцмережі. Але того дня українки вже не було серед живих.
Підготувала Світлана ПАВЛИШИН
Share.

Leave A Reply