Субота, 3 Червня

Олег СИНЮТКА: «Команда «Європейської Солідарності» знає, що і як потрібно робити!»

У суботу, 12 вересня, депутат Верховної Ради України, кандидат у мери від політичної партії «Європейська Солідарність» Олег Синютка представив команду однодумців, яка йтиме від політичної сили у Львівську міську раду. Серед кандидатів — чинні депутати, медики, журналісти, освітяни та громадські активісти.

Керівник міської організації партії, перший у міському списку політичної партії «Європейська Солідарність» Петро АДАМИК зазначив, що політична сила йде на вибори, аби перемагати, адже у соцдослідженнях партія лідирує. «Ми йдемо перемагати. Згідно з усіма опитуваннями, ми сьогодні на першому місці у Львові та Львівській області. Ми це розуміємо і починає розуміти й влада, яка намагається нам встромляти палиці в колеса» — заявив Адамик у Львові під час представлення виборчого списку партії до Львівської міськради.

За його словами, перемога на виборах неможлива без командної злагодженої праці у виборчій кампанії. «Ці півтора місяця будуть дуже важкими та надважливими. Від праці з кожного з нас залежить наша спільна перемога: «Європейської Солідарності» та нашого кандидата. Народні депутати «ЄС» також надаватимуть нам максимальну підтримку та допомогу. Ми найкраща партійна організація в Україні. Ми йдемо до перемоги. І ми переможемо», — сказав він.

«Європейська Солідарність»  запропонувала на посаду голови Львівської ОТГ (Великого Львова) кандидатуру лідера обласної парторганізації, народного депутата Олега Синютки. «Він здатний надати Львову новий стимул для розвитку, адже досконало володіє всіма нюансами місцевої господарки. Разом із тим, Синютка у своїй діяльності послідовно обстоюватиме й розвиватиме українські культурні пріоритети та духовні традиції, без яких неможливо уявити сучасний Львів», — зазначив Петро Адамик.

Своєю чергою,  Олег Синютка заявив, що команда «Європейської Солідарності»  знає, що і як потрібно робити. «Це люди, котрі будуть разом із львів’янами впродовж всієї каденції, — запевняє народний депутат. — Я переконаний, коли через чотири роки ми будемо звітувати перед нашими містянами, кожен мешканець скаже, що Львів став містом, де хочеться жити та творити, з яким кожна людина пов’язує свою долю, тому що це команда переможців. Ми йдемо для того, щоб запропонувати свої послуги львів’янам. Таке некомфортне життя, яке нині створила влада мешканцям Львова, — неподобство. Люди не мають роботи, марнують час у «корках», не можуть віддати своїх діток у садочки чи школи. Це потрібно припинити». Назва програми, з якою команда «Європейської Солідарності» йде на місцеві вибори, — «Настав час Львова», — додав нардеп.

Серед кандидатів — чинна депутатка Уляна Пак. Нині жінка очолює команду в Залізничному районі міста. «У нас є основні завдання в місті, які ставить перед собою команда і наш кандидат Олег Синютка. Перш за все — перетворити Львів на центр освіти, науки й інноваційної економіки. Ми бачимо, що потрібно відроджувати нашу промисловість і виробництво. Не можна пов’язувати життєдіяльність міста лише з туризмом, бо в час пандемії туризм занепав і чимало людей залишилися без роботи. Ба більше, є проблеми, яких роками не вирішують: некомфортний транспорт, сміття, нестача шкіл, садочків — ці питання нікуди не зникають і ніхто їх не розв’язує. У час коронавірусу для мене великим питанням стало обладнання медичних закладів. Десятками років лікарні занепадали й ніхто їх належно не утримував. Я впевнена, що спільно ми досягнемо багатьох цілей і виконаємо завдання, які перед собою поставили», — зазначила Уляна Пак.

Разом з Уляною Пак на вибори підуть: Назарій Бербека, Антін Бурковський, Ольга Посипанко, Мар’яна Івашина, Оксана Фільц, Юрій Галич, Наталія Сомик, Володимир Піцикевич, Святослав Хацько, Алла Хохла, Сергій Котов.Так, у Франківському районі міста Львова за крісло депутата позмагаються: Юрій Моравецький, Юрій Гринів, Олена Пасевич, Тетяна Шевченко, Євген Кузик, Ольга Вальчак, Юлія Савейчук, Олексій Ковалик, Орест Коструба, Ірина Вжезінська. У Шевченківському районі «Європейська Солідарність» висунула до Львівської ОТГ Лейлу Мелесову-Вальчак, Романа Грицевича, Наталію Непораду, Андрія Дроздовського, Олену Пелех, Михайла Дідуха, Володимира Марусяка, Юлію Петришин, Оксану Бучко, Павла Гладиша, Романа Дуду та Ірину Гірман.

Від Галицького району до Львівської ОТГ кандидатами у депутати підуть: Івах Сергій, Гусак Юрій, Нарівна Любов, Молодий Олександр, Ігнатенко Ольга, Грищенко Михайло.

У Личаківському районі за крісло депутата до Львівської об’єднаної територіальної громади позмагаються: Олексій Різник, Остап Доскіч, Володимир Роп’як, Ірина Котлярова, Ірина Камілевська, Іван Бойко, Максим Музика, Юрій Ломага, Катерина Дацко, Оксана Застрижна, Лілія Жук та Ігор Стефанюк. У Сихівському районі «Європейська Солідарність» висунула до Львівської ОТГ таких достойних людей: Володимир Гой, Іван Рудницький, Анастасія Окряк, Віктор Доскіч, Оксана Маруняк, Степан Білас, Назар Голида, Орест Злобін, Ірина Клийменова, Ганна Одноріг, Святослав Петровський.

Додамо, що згідно з останніми соціологічними опитуваннями на виборах до Львівської міської ради лідирує «Європейська Солідарність»,  за яку готові проголосувати 30 % тих, хто визначився і має намір прийти на вибори. «ЄС» посилює лідерські позиції у Львові. Результати опитування, проведеного Соціологічною агенцією Fama, свідчать, що «Європейська Солідарність» є безумовним лідером у виборчих перегонах станом на вересень 2020-го року. Партія стабільно демонструє значний відрив від інших політичних конкурентів. Ядро рейтингу становить 23,7 %, резерв рейтингу — 30,6 %, а потенціал зростання рейтингу — 42,4 %», — інформує видання «4 студія» посилаючись на соціологію.

Нагадаємо, 6 вересня на багатотисячному вічі в центрі Львова народний депутат Олег Синютка заявив про свій намір балотуватися на посаду львівського міського голови від «Європейської Солідарності». Рішення нардепа підтримав лідер «ЄС» і п’ятий президент України Петро Порошенко. Він заявив, що очільником Львова має бути загальнонаціональний лідер, який представляє єдину загальнонаціональну проукраїнську силу, та водночас міцний господарник. Такою людиною, на думку п’ятого президента, є саме Олег Синютка.

Христина СЛЮСАРЧУК

Share.

Leave A Reply