Козачишин Юрій Володимирович Допоможіть врятувати життя


Молодому львів’янину потрібні кошти на лікування


Юрій Козачишин, якому виповнилося 30 років, звертається до всіх небайдужих допомогти зібрати кошти на його лікування.

«До недавнього часу я працював і вів повноцінній спосіб життя. Несподівано важка недуга прикувала мене до ліжка на півроку. За допомогою друзів та реабілітологів я зміг підвестись знову на ноги (на даний час пересуваюсь за допомогою милиці). Невдовзі хвороба знову мене підкосила із ще більшою силою.

На данний час триває підготовка до операції. Я весь час змушений приймати препарати, вартість яких дуже висока, а скрутний матеріальний стан моєї сім'ї та рідних змушують мене звернутись до Вас. Я вичерпав весь ресурс моїх друзів, родини, знайомих та благодійних фондів. На лікування, післяопераційну терапію та реабілітацію потрібні значні кошти.

Мій діагноз: Гіпоталамічний синдром – нейроендокринна форма, з порушенням білкового, ліпідного та жирового обмінів, цукровий діабет І – типу (важка інсулінозалежна форма), хронічний пієлонефрит, діабетична полінейропатія ІІІ ступеня множинна мононейропатія, хронічний панкреатит (із новоутвореннями), хронічний гідраденіт, ілеофеморальний флеботромбоз підколінної нижньої правої кінцівки».

Допомогти Юрію можуть у клініці в Клівленді (США) - сьогодні там найкраще лікують цукровий діабет. Але це для чоловіка наразі нездійсненна мрія. Допоможіть врятувати життя молодій людині!


РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ПЕРЕКАЗУ БЛАГОДІЙНОЇ ДОПОМОГИ:

Картки Приватбанку
4149497823243565 VISA
5168757288029145 MasterCard
Козачишин Юрій Володимирович

Контактні тел.: 067 44 33 129, 099 50 99 028