Вівторок, 30 Травня

Луцький терорист потрапив до Львова!

Луцький міськрайонний суд Волинської області помістив у психіатричну лікарню «луцького терориста» Максима Кривоша (Плохого). Він у липні захопив автобус із пасажирами в центрі міста. Про це повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на судове рішення.

На початку листопада суд розглянув клопотання СБУ та прокуратури про проведення стаціонарної комплексної психолого-психіатричної експертизи підозрюваного. Попередня амбулаторна експертиза виявила певні розлади психіки у Кривоша.

Водночас, для кваліфікації цих розладів потрібні додаткові обстеження та динамічне спостереження за пацієнтом. З огляду на це суд вирішив помістити «терориста» у Львівську обласну психіатричну лікарню в умови, які унеможливлять його небезпеку для оточення. Там упродовж двох місяців підозрюваному повинні провести психолого-психіатричну експертизу.

Захист Кривоша не погодився з такими діями і подав апеляцію. Проте 16 листопада Апеляційний суд її відхилив і рішення набуло чинності. Нагадаємо, вимоги неадеквата частково виконав президент України Володимир Зеленський — він закликав українців дивитися фільм «Земляни» 2005 року виробництва.

Підготував Микола САВЕЛЬЄВ

Share.

Leave A Reply