Четвер, 8 Червня

Львів має стати містом для львів’ян!

«НАСТАВ ЧАС ЛЬВОВА» — 26 вересня на Високому Замку у Львові народний депутат України  Олег Синютка презентував передвиборну програму як кандидат від «Європейської Солідарності» на посаду львівського міського голови.

«Відновимо історичну роль Львова як мегаполісу Західної України й одного з центрів усієї Центрально-Східної Європи», — зазначив Олег Синютка та наголосив на тому, що лише забезпечивши нагальні потреби мешканців міста, можна реалізувати грандіозні плани.

«Львів має стати містом для львів’ян — націленим на забезпечення потреб його мешканців, зручним і комфортним, з вирішеними проблемами в транспорті, соціальній сфері та благоустрої», — сказав у своєму виступі кандидат. На думку Олега Синютки, негайного вирішення потребують проблеми у трьох сферах: економіки, транспорту і благоустрою міста.

Програма, представлена кандидатом, передбачає створення індустріальних парків,  виробничих площ, і робочих місць, підтримку малого та середнього бізнесу.

А найголовніше — новий Генеральний план міста — з розвитком мікрорайонів, доступною медициною, дитячими садочками і школами, громадськими та спортивними просторами, розширенням зелених зон, низькоповерховою забудовою невисокої щільності.

Щоб вирішити проблему заторів на дорогах, Синютка обіцяє побудувати підземні паркінги і нові дорожні розв’язки.

«У всіх районах міста існують проблеми з ліфтами, освітленням, тепломагістралями, котельнями, водопостачанням. Їх не вирішують роками, й окремі будинки є в аварійному стані. Негайно потрібно змінити ситуацію, коли зростає кількість незаконних забудов і не вирішуються проблеми міської комунальної інфраструктури», — сказав Синютка.

Загалом програма кандидата від «Європейської Солідарності» Олега Синютки складається з п’яти стратегічних завдань:

зробити Львів науковим та освітнім центром; осередком інноваційної економіки; центром міжнародного туризму; культурною столицею України, а головне — містом для Львів’ян!

«До Львівської ОТГ приєднано нові території, а Львівський район нараховує більш ніж 115 тисяч мешканців. Щоб розвиватися, маємо думати масштабно», — закликав кандидат.

«Першим завданням міської влади, яку львів’яни оберуть 25 жовтня 2020 року, буде протидія кризі в економіці, захист львів’ян від пошесті та недопущення того, щоб містом почали керувати Зеленський, його «слуги» та їхні союзники», — підсумував Олег Синютка.

Під час презентації програми «Настав час Львова» виступили представники команди «Європейської Солідарності»: науковиця Дзвінка Калинець-Мамчур, підприємець Ростислав Пшемінський, лідерка списку партії до Львівської обласної ради на Львівщині  Ірина Гримак, науковиця, діячка культури Ірина Киянка та голова  Українського лікарського товариства у Львові Олег Дуда.

Вони розповіли, як  програма «Настав час Львова» буде реалізовуватися в різних сферах від економіки до культури.

Share.

Leave A Reply