Субота, 3 Червня

Львівщина з новою Головою!

1 грудня, під час засідання сесії Львівської обласної ради 8-го скликання, депутати обрали головою Львівської облради представницю найбільшої фракції політичної партії “Європейська Солідарність” Ірину Гримак. Голову ради обрали під час таємного голосування. Від депутатських фракцій надійшло лише дві пропозиції. Фракція “Європейська Солідарність” запропонувала на посаду голови ради Ірину Гримак.  Фракція ВО “Свобода” — Йосифа Ситника. ”За” Ірину Гримак проголосував 61 депутат. Йосиф Ситник набрав лише 5 голосів обласних обранців. Не підтримали жодного з кандидатів 13 депутатів. Загалом у голосуванні взяли участь 82 депутати. Три бюлетені визнано недійсними. Загалом у Львівській обласній раді 84 депутати.

Довідка «Ратуші»
   Гримак Ірина Ярославівна — народилася 1981 року у м. Львові.

   Закінчила: Львівський кооперативний коледж економіки і права, Львівську комерційну академію (“Товарознавство і комерційна діяльність”); 2009 р. – Львівський національний аграрний університет (землевпорядкування і кадастр), Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (2010) (“Державне управління”).

   Від 2000-го до 2015-го працювала у Львівській міській раді на різних посадах, зокрема в управлінні земельних ресурсів, заступником голови у декількох райадміністраціях, два роки — головою Залізничної райадміністрації. 

   В 2015 — 2019 рр. обіймала посаду заступника голови Львівської облдержадміністрації. Одружена. Виховує сина.

Новообраний депутатський корпус підтримав кандидатуру Євгенія Гірника на посаду першого заступника голови Львівської обласної ради та Юрія Холода — на посаду заступника голови облради. Євгеній Гірник — 1986 р.н., має дві вищі освіти — економічну та юридичну. Обраний до обласної ради від партії ВО “Батьківщина”. Юрій Холод — 1991 р.н., має дві вищі освіти, які здобув у  Львівському  національному університеті імені Івана Франка (економічна та юридична).  Обраний до обласної ради від партії “Слуга народу”.

П’ять політичних сил підписали меморандум про співпрацю політичних партій у Львівській обласній раді. Зокрема, під документом свої підписи поставили: “Європейська Солідарність” (28 депутатів), ВО “Батьківщина” (7 депутатів) , “Голос” (7 депутатів), Народний рух України (6 депутатів) та Українська галицька партія (6 депутатів). Про це інформує пресслужба Львівської облради. “Цим меморандумом Львівщина демонструє приклад того, як потрібно працювати на розвиток громади, регіону, своєї держави завдяки об’єднанню патріотичних  демократичних сил. Ми справді вдячні партіям, які підписали цей документ, що визначає чіткі кроки для подальшої роботи та пріоритетні завдання на найближчі роки”, — зазначила голова Львівської обласної ради Ірина Гримак. Тож більшість складатиметься з 54 депутатів п’яти фракцій.

Христина СЛЮСАРЧУК

Share.

Leave A Reply