Середа, 7 Червня

Львівщині вдалось зменшити електропостачання на 10%

Як повідомили в ЛОДА Львівщина зменшила використання електрики, проте важливо обмежити користування електроприладами з 8:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00.

Внаслідок ракетних ударів по енергетичних підстанціях Львівщини електроенергію в області подають за тимчасовими схемами, тому в електромережі виник дефіцит потужності. Жителів області просили зменшити використання електроенергії, тож з 12 жовтня області вдалось зменшити напругу на майже 10%. «Дякую усім жителям області, які відреагували на наш заклик і раціонально використовують електроприлади. Через великі навантаження ввечері та вранці знижується напруга в електромережі. Маємо обмежити використання електроенергії, щоб не доходило до аварійних відключень. Ворогу не вдасться зірвати опалювальний сезон в Україні та завадити експорту електроенергії в ЄС», – зазначив Максим Козицький.

   Нагадаємо рекомендації щодо економного споживання електроенергії:

Намагайтесь не користуватися електроприладами з 08:00 до 11:00 та зі 17:00 до 23:00. Це ті проміжки часу, коли на нашу енергосистему йде найбільше навантаження;

Обігрівачами, пральними машинами, бойлерами, посудомийками, прасками та іншими електроприладами з великою енергозатратністю найкраще користуватися вночі. Це дозволить зробити вам все необхідне і не впливатиме на перевантаження системи;

Пам’ятайте: кожен прилад, який ви свідомо вимкнете – це величезна допомога нашим енергетикам, які

24/7 працюють над тим, щоб всі були з електрикою. Навіть зарядне, яке ви не залишили у розетці, вже суттєва допомога;

Також тут вказано перелік найбільш енерговитратних приладів: електрообігрівач, бойлер, електроплита, мікрохвильова піч, пральна машина, електрична духова шафа, електрочайник, кавоварка, праска, посудомийна машина, кондиціонер, зарядні пристрої, порохотяг, комп’ютер, телевізор. Якщо маєте нагальну потребу, вмикайте їх з 23:00 до 08:00. В інший час, будь ласка, утримайтесь.

Share.

Leave A Reply