П’ятниця, 31 Березня

Львівські «їздуни»! Вас усіх порахують!

Львівське комунальне підприємство «Львівелектротранс» замовило послугу зі збору та обробки інформації з підрахунку пасажиропотоку. Вартість цього задоволення — 248 тис. грн, закупівлю зроблено у ТзОВ «Джемікл»,  повідомляють «Наші гроші Львів».

Згідно з цьогорічним договором, за збір і обробку інформації з одного пристрою Intranso Smart Counter комунальне підприємство платитиме 450 грн на місяць. У 2020 році це коштувало дешевше — 385 грн.

Система для підрахунку пасажирів складається з програмної та апаратної частини. Апаратну, тобто обладнання, придбали ще в 2019-му у ТОВ «Інтрансо» за 1,77 млн грн. Пристрої Intranso Smart Counter, які складаються з мікрокомп’ютера, плати, камери, GPS-модуля, модему й датчиків, встановлюють безпосередньо на транспорт. Кожен із них коштував або 35,5, або 46,5 тис. грн (замовляли дві моделі).

Програма ж не належить «Львівелектротрансу». Послуги зі збору та обробки інформації, які тепер щороку замовляє ЛКП, — це абонентська плата, в яку входять послуги мобільного оператора, сервісне обслуговування обладнання, моніторинг роботи системи, оплата оренди потужностей для зберігання й обробки інформації, і користування програмною частиною.

В контексті вищесказаного виникає питання до іншого ЛКП зокрема АТП-1 та інших автоперевізників. То коли ж, нарешті, облікують пасажирів у маршрутках, де немає жодного виду оплати проїзду окрім готівки й які регулярно жаліються на свою збитковість й жебрають бюджетні (фактично НАШІ) гроші?

М. С.

Share.

Leave A Reply