П’ятниця, 31 Березня

«Музика в старому Львові» в локаціях давнього міста

Генеральний партнер міжнародного музичного фестивалю — Кредобанк

З 14 по 29 серпня у нашому місті проходитьVIІІ Міжнародний музичний фестиваль «Музика в старому Львові». Захід відбувається в партнерстві з фестивалем «Музика у старому Кракові» та є важливою подією у сфері культурної співпраці України та Польщі. Генеральним партнером фестивалю «Музика в старому Львові» уже традиційно є Кредобанк.

Концепція цьогорічного фестивалю — представлення Львова як міста з особливим архітектурно-історичним ландшафтом, пам’ятками європейської культури та історії, традиціями, інтерактивними ідеями та креативними реаліями. Фестиваль складається з десяти унікальних подій, кожна з яких демонструватиме багатовимірність, різноманітність та неповторність музичної культури Львова. Це органні події, концерти духовної, давньої музики та всіма знані й улюблені класичні композиції у неповторних виконаннях відомих колективів і солістів.

Головними подіями цьогорічної «Музики в старому Львові» стали концерт «Шедеври класики про кохання» від оркестру «Віртуози Львова» у Митрополичих садах собору Святого Юра, концерт «Віола да гамба» на унікальному музичному інструменті XVII століття від польського виконавця Рафала Горчинського, концерт органної музики композиторів різних епох від польського органіста Анджея Бялко, який виступить у Львові вперше, а також Присвята 30-річчю Незалежності України — оригінальна концертна програма оркестру «Віртуози Львова», квартету бандуристок «Львів’янки» та дуету «Бандурна розмова», що буде зіграна 24 серпня у соборі Святого Юра.

«Кредобанк підтримує чимало українсько-польських культурних проєктів, і фестиваль «Музика в старому Львові» є однією з найбільших та найцікавіших таких подій. Ми раді, що саме з допомогою Кредобанку українська частина фестивалю виросла до яскравої та непересічної події, яка стала невіддільною частиною музичного життя Львова та знайомить українців із найкращими виконавцями класичної музики з України та Польщі», — говорить голова Правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.

Докладніше з програмою фестивалю можна ознайомитися на вебсайті Львівської філармонії.

   Довідка. АТ «КРЕДОБАНК» заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до банків іноземних банківських груп та входить до фінансової групи PKO BankPolski — найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи — найбільший банк Польщі PKOBankPolski зі 100-літньою історією, один із найстійкіших банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (липень 2021 р.). «КРЕДОБАНК» пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує роздрібних клієнтів та малий і середній бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг». 

Share.

Leave A Reply