Субота, 3 Червня

На Львівщині військові знешкодили терористів

З огляду на загострення подій навколо нашої держави, в місцях зосередження резервів було виявлено низку ворожих диверсійно-розвідувальних груп. За даними відповідних служб, одну з них заслали до Львівської області. Завдання терористів полягало не лише в тому, щоб стежити та перешкоджати переміщенню підрозділів та частин Збройних сил України, але й організувати низку диверсійних заходів, спрямованих на дестабілізацію ситуації в регіоні. Зокрема, підрив рейсового автобуса з цивільними пасажирами, а в одному з районних містечок Галичини заплановано підпал дитячого садочка, в якому мали перебувати маленькі діти. Також диверсанти мали намір отруїти воду у водогоні, який забезпечував обласне місто.

Свій табір заслані зловмисники організували в одному з покинутих літніх дитячих таборів, що розташований у лісі, неподалік міста Яворів. Добре озброєні й підготовані — вони несли вагому загрозу. І що було важливо — більшість із цих кривавих посланців мали на собі українські військові однострої та досить непогано володіли мовою. Завдання на знешкодження цих убивць було поставлено одному з серйозних підрозділів військової служби правопорядку.

Після ознайомлення з тактичною обстановкою, ухвалили рішення штурмувати місце укриття терористів одразу після обіду, коли більша частина групи відпочиває, готуючись до нічних диверсій. Забігаючи наперед, зазначимо, що під час штурму було захоплено в полон трьох, поранено одного і вбито двох терористів. Пораненому надали медичну допомогу та скерували до ВМКЦ Західного регіону. В сховку ДРГ було знайдено чимало зброї та боєприпасів, а також документи, що викривали жахливі плани цієї ворожої групи.

Саме за таким сценарієм відбувалися навчання одного з підрозділів військової служби правопорядку, що дислокований у Львові.

— Маю відзначити досить високий рівень підготовки наших правоохоронців, — наголосив інструктор, старший лейтенант Володимир Семенина. — Звичайно, були певні огріхи, але навчання на те і є, щоб виявляти їх і вдосконалювати свій рівень.

Роль терористів у цих навчаннях виконували військовослужбовці підрозділу Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного OPFOR. До речі, хлопці з OPFOR, які беруть участь у таких навчаннях, свого часу мали досвід служби в антитерористичних підрозділах. І тому в їхньому виконанні «ворог» максимально наближений до реалій.

Тарас ГРЕНЬ, кореспондент «АрміяInform»

Share.

Leave A Reply