Четвер, 8 Червня

Настав час Львова!

«Європейська Солідарність» і львів’яни висунули кандидатом у мери народного депутата Олега Синютку

У неділю, 6 вересня, на центральній площі міста, під час зустрічі п’ятого президента Петра Порошенка та народних депутатів ЄС з львів’янами, народний депутат України, колишній очільник Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка заявив, що  буде балотуватися на посаду міського голови Львова від «Європейської Солідарності». «Я прошу вашої підтримки, я прошу вашої довіри. І повірте, я не підведу», — заявив депутат.

Культурна столиця України – так про наше місто говорять у всіх куточках країни та за кордоном. Про Львів пишуть книги, вірші та прозу. Про Львів співають, тут шукають натхнення та зароджуються світові тенденції. У нашому місті найкраща архітектура та п’янкий аромат кави. Так позиціонують місто Лева. Однак ми, львів’яни, бачимо, що не все так добре. Кожного дня ми всі стикаємось із корками,  адже місто досі не має добрих транспортних  розв’язок, у нас досі проблеми із водопостачанням, каналізуванням та відходами. А ще ми постійно обирали владу, якій байдуже проблеми пересічного львів’янина.  Однак настав час для Львова, для львів’янина. Цьогоріч ми маємо вибір: звичний стан речей, або спробу змін у європейське майбутнє – такий основний месидж народного депутата.

Позиція Президента:  «Лідером Львова має стати загально-національний лідер!»

Лідер партії «Європейська Солідарність», п’ятий президент України Петро Порошенко перебуваючи із дводенним візитом на Львівщині у своїй промові наголосив, що місцеві вибори у Львові і на Львівщині надзвичайно важливі для всієї України. Бо саме Львів є серцем українства, а львів’яни завжди першими ставали на захист державності. «Вибори міського голови — це аж ніяк не місцеві вибори. Бо саме від позиції Львова залежить цілісність України. І сторіччями Львівщина це доводила. Саме від позиції львів’ян залежить відсіч федералізації. Саме від вас залежить захист реформи децентралізації, яка була започаткована нашою командою», — наголосив Порошенко.

«І українська мова, і наші закони про розвиток освіти потребують вашої позиції. Щоб Львів не мовчав. І міська влада не мовчала», — зазначив Петро Порошенко.

«Отже, місцеві вибори у Львівській області та міські вибори у Львові — це не тільки про каналізацію. Не тільки про ліфти. Не тільки про поточний ремонт доріг і вуличне освітлення. І навіть не тільки про сміття», — переконаний лідер «Європейської Солідарності».

«Міські вибори у Львові і місцеві вибори на Львівщині — це про всю Україну. І тому очільником Львова має бути загальнонаціональний лідер, який представляє єдину загальнонаціональну проукраїнську силу «Європейську Солідарність» – Олег Синютка», — переконаний Порошенко.

П’ятий президент України Петро Порошенко під час зустрічі з львів’янами наголосив, що сьогодні біля керма держави мають бути  люди, які в найскладніший час для України боротимуться до кінця за незалежність і свободу. Саме зі Львова вся Україна має почути сигнал, що на місцевих виборах обиратимемо не просто очільників міст, але і людей, які твердо стоятимуть на захисті національних інтересів України та нашого шляху до Європи.  Посада Львівського міського голови не так господарська, як політична, і вагу вона має загальноукраїнську. Це — перший критерій, за яким слід добирати кандидата. Господарські якості теж важливі, бо це велике живе місто. Це безліч повсякденних проблем, для вирішення яких потрібна відповідна кваліфікація.  «Обом критеріям відповідає одна людина. Це — Олег Синютка.  Політичне рішення про його висунення ухвалене, залишилися тільки юридичні формальності.  І вперед — до перемоги.  Міський голова Львова має бути від «Європейської Солідарності», а партія — отримати переконливу більшість в міській раді. Місто потребує змін. Я не сумніваюся в тому, що львівська команда «Європейської Солідарності»  виграє вибори і міського голови, і до міської ради. У вас — сильні кандидати і сильна воля до перемоги», — заявив Порошенко.

Олег Синютка: «Розвиток Львова неможливий без усієї України»

Олег Синютка у виступі презентував своє бачення розвитку Львова і перетворення його на потужний європейський центр науки, освіти, технологій, туризму, а головне — на світовий центр українства, який матиме авторитет і повагу на міжнародній арені.

«Настав час Львова! Він знову стане осередком науки і освіти і зможе реалізувати свій потенціал. Львів поверне собі технологічну славу. Вироблене у Львові буде знаком якості в Європі та світі. Ми маємо розвинути туризм іншої якості — для наукових конференцій і бізнес-форумів. Нам потрібен інший статус: якщо ти не був у Львові — ти не бачив Європи», — зазначив Олег Синютка.  «Львів має бути партнером Праги, Бухареста, Відня, Варшави і всіх тих столиць, де люди поважають один одного, де пишаються тим, що живуть у такому славетному місці», — переконаний Олег Синютка.  «Без Львова немає України. І Львів переможе», — наголосив політик.

«Ми ведемо потужні команди в усі обласні ради, щоб протистояти реваншу і сепаратизму, захищати реформу децентралізації і будувати Європу в кожній громаді. Наша команда — це професіонали, патріоти і державники, які об’єднують і захищають країну. 25 жовтня ми маємо забезпечити перемогу України», — впевнений він.

«Я буду балотуватися на пост міського голови Львова. І сьогодні, перед цим високим зібранням, в присутності п’ятого президента України і лідера нашої партії, прошу львів’ян про підтримку. І запевняю, я не підведу», — заявив Олег Синютка.

Нардеп переконаний, що розвиток Львова неможливий без всієї України, яка йде до членства в Європейському Союзі та НАТО. Львів не буде розвиватися, коли при владі в Києві будуть антиукраїнські сили — підвладні олігархам, малоросійські та орієнтовані на Росію, натомість містом керуватимуть «слуги».

«Настав час Львова» — назва програми, з якою йдемо на місцеві вибори. Наша візія міста — відновлення історичної ролі Львова, як мегаполісу Західної України та одного з центрів всієї Центрально-Східної Європи. Міста-партнера Києва, Праги, Варшави, Братислави, Відня і Будапешта. Наша місія — зробити Львів містом для львів’ян. Націленим на забезпечення потреб його мешканців, зручним і комфортним» — сказав Олег Синютка.

Христина СЛЮСАРЧУК

до теми

  Олег СИНЮТКА — народний депутат, член партії «Європейська Солідарність», співголова міжфракційного депутатського об’єднання «Львівщина». У 2006 —2007 роках обіймав посаду заступника міського голови Львова з питань економіки та соціальної політики. У 2007 році — директор департаменту економічної політики ЛМР. 2007 — 2014 роки — перший заступник мера Львова. З 2014 по 2019 рік очолював Львівську обласну державну адміністрацію.

Share.

Leave A Reply