Понеділок, 20 Березня

Не пробачимо, не забудемо і повернемо – Сергій Івах

Сьогодні, 18 травня у Львові провели  акцію для вшанування пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. До акції долучились народні депутати України, депутати місцевих рад та пересічні львів’яни.

«У центрі міста мешканці міста та кримські татари об’єдналися під синьо-жовтими стягами своїх народів, щоб вшанувати пам’ять про жертв геноциду кримськотатарського народу», – повідоми депутат Львівської міської ради від «Європейської Солідарності» Сергій Івах

Він також нагадав історичну хронологію цих  подій.

«У цей день 18 травня 1944 року розпочалась депортація кримськотатарського народу. Менш ніж за місяць радянська влада виселила понад 200 тисяч кримських татар з Криму, звинувативши у співпраці з нацистами. У 2014 році росія окупувала Крим і розпочала нову хвилю терору проти киримли: викрадення активістів, позбавлення волі, тортури».

Сергій Івах також зазначив, що сьогодні, у 2022 році, під час повномасштабної війни проти України, росія продовжує наслідувати радянські методи.

«Викрадає, катує та депортує людей із тимчасово окупованих нею територій України до віддалених регіонів рф. Не пробачимо, не забудемо і повернемо! Адже Крим – це Україна», – Серій Івах

 

Share.

Leave A Reply